Web Analytics
Renginizi Belli Edin- Serdar Erbaşı
Renginizi Belli Edin- Serdar Erbaşı

Renginizi Belli Edin- Serdar Erbaşı

Maçın bir bölümünde ceza sahasında iki oyuncumuz sakatlandı ve top Gökhan Gönül’ e geldi. Bu sırada Gökhan kısa bir kararsızlık yaşadı ve centilmenliğin karşısındaki seçeneği seçti. (Yaptığı yanlış terc,h nedeniyle Maç sonu Gökhan’ ın özür dilemesini samimi buluyorum) Alex’ e top geldiğinde halen takımımız topun dışarı atılmasını bekliyordu. Defansımız ise Alex’ e sut imkanı vermeyerek topu uzaklaştırmaya çalıştı. Top döndü dolaştı dışarı çıkmadı. Emre ceza sahası önünde  yere düştükten hemen sonra Hakem, oyunu durdurdu.

 Yazıklar olsun. Bir renk bu kadar mı belli edilir. Tamam, “taktir hakkı” saçmalığı nedeniyle Makukula ne yapsa çalarsın düdüğü, şüphede kalırsın malum taraf lehine karar verirsin ama bir renk, amaç bu kadar mı belli edilir. Bir camiaya bu kadar mı şirin görünmeye çalışılır? Bir camiadan bu kadar mı korkulur? Herkesin rengi belli. Herkesin.

Maç sonrası ise Türk Futbolu Basınının rengi belli oldu. Rıdvan Dilmen’ in bu saçmalık için yorumu daha da rezil! Fenerbahçe’ li oyuncuları bu kararı için kutlamak lazımmış… Neden? Topu oyuna sokmak için tereddüt ettiği için. Peki tereddüt ederken ki karar süreci, ve sonrasında verilen karar!

 Hepsinin rengi belli. Hepsinin amacı belli. Hepsinin…

 Bu arada zamanında Edu’ nun kırmızı kart görmesine neden olan Topuz için “Futbol Ahlakından Yoksun”, “Ahlaksız”, “Şerefsiz” diyen Basın Mensupları, Topuz’ un maçın başında hiç bir şey olmamışken kendini yere fırlatması sonrası neden sustular???… Onlar da rengini belli ettiler. Hepsinin rengi kırmızı. İstanbul Rengi.

 Peki sorarım size sizin renginiz ne? Hangi takımı tutuyorsunuz?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları