Web Analytics
Delio César Toledo Röportajı
Takımımız sezonun ikinci yarısında oynadığı bütün karşılaşmalardan galip ayrıldı. Takımın şu anki durumu hakkında ne düşünüyorsun?

Toledo Röportajı

Delio César Toledo Ile Kisa Bir Söylesi 

Takımımız sezonun ikinci yarısında oynadığı bütün karşılaşmalardan galip ayrıldı. Takımın şu anki durumu hakkında ne düşünüyorsun?

Harikulade bir çıkış yakaladık. Kulübümüz şu anda gerçektende çok iyi bir durumda. Beşinci sıradayız. Şu anda bulunmuş olduğumuz pozisyon takımımıza ve Kayseri’ye güç veriyor.

Bu hafta sonu Ankaraspor ile deplasmanda karşılaşacağız. Sana göre bu hafta sonu nasıl geçecek?

Ankaraspor maçının zor olacağını düşünüyorum. Şu anda evimizde iyi oynuyoruz, dışarıda da iyi bir motivasyon yakaladığımızı düşünüyorum. Bu şekilde Ankaraspor maçından da iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Umarım bu güzel oyunumuzu sonraki maçlarımıza taşıyıp çıkışımızı sürdürürüz.

Kayserispor taraftarları hakkında neler düşünüyorsun? Neler söylemek istersin?

Bu karda kışta, soğukta taraftarlarımız bizi desteklemek için geliyorlar ve bizi oldukça motive ediyorlar. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.Yalnız anlamıyorum, geçen sene maçlarımıza çok daha fazla taraftar geliyordu. Bu sene biraz azalma olduğunu gördüm. Ama gelenler de bizi oldukça motive edip, ateşlendiriyorlar ve kazanmamızda yardımcı oluyorlar.Özellikle Kayseri halkının maçlara gelip bizleri desteklemesini, daha çok desteklemesini istiyorum. Onların önünde performans göstermekten mutluluk duyuyorum.

Ailenden çok uzaktasın, onlara  neler söylemek istersin? 

Çocuklarıma, eşime ve kardeşime selamlarımı iletiyorum. Maalesef ailemden ayrı ben buradayım, onlar ise İspanya’da, Zaragoza’da. Bütün hepsine çok çok selamlarımı iletiyorum. Kendilerine çok iyi baksınlar. Burası çok soğuk ama her şey çok güzel. Sizleri çok özledim. Görüşürüz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları