Web Analytics
İstanbul Basını Spor Yazarları Beşiktaş-Kayseri Maçı İçin Neler Söyledi/Söyleyemedi
Dün Oynanan Türkiye Kupası Çeyrek Final Maçı olan Beşiktaş-Kayserispor maçının Spor Yazarları nasıl yorumladı. Gerçi Kayserispor'in bir kaç satır dahi olsa yer verenleri ekledik.

Sinan Vardar-Fotomaç

Hikmet Karaman'ın dün 5 önemli eksiğe rağmen, rakibinin gücüne saygı göstererek takımını yarı finale taşımasını tebrik ederim.

Deniz Çoban-Eski Hakem - Fanatik Gazetesi

Maçta takımların cılız penaltı beklentileri oldu. Bu pozisyonlarda hakemin devam kararları doğruydu. 37. dakikada Kenan’ın yerde kaldığı pozisyonda Ramazan’ın müdahalesi ceza sahası dışındaydı. Hakemin penaltı vermemesi doğru karardı. Welinton’a Gavranovic’e müdahalesi nedeniyle, bariz gol şansını önlemekten önce kırmızı kart çıktı. Sonrasında VAR yardımıyla bu kart geri alındı. Pozisyonda bence de faul yoktu. Welinton’un müdahalesi omuz omuza müdahale sayılırdı. Ancak bu kararı düzeltmek VAR’ın görevi değildi. Sahadaki hakemlerin çözmesi gerekirdi. Uzatma dakikalarında Rosier’in gördüğü ikinci sarı kart ve kırmızı kart doğruydu.

Mehmet Demirkol-Fanatik Gazetesi

Kariyer sezonunu yaşayan Hikmet Karaman’ın da elinde silahlar var. Cardozo’nun attışı 2. gol çizilmiş, planlı, kusursuz. Abdülkadir ve Bertolacci’nin ortak sahadaki oyunuyla demarke Carole’ün kaçırılışı, onun Cardozo’ya al da at deyişi. Hiçbir Beşiktaşlı yetişmeye yaklaşamadı bile.

Güntekin Onay-Hürriyet Gazetesi

Futbol adına ortaya çok fazla bir şey ortaya koyamayan ve sadece mücadele edip kaleci Cenk Gönen’in iyi oyunuyla maça tutunmaya çalışan Kayserispor ise dün Dolmabahçe’de adeta bir piyango bileti buldu.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!