Web Analytics
Büyük Umutlar İle Gidenler-Ayhan Baynal
Büyük Umutlar İle Gidenler

Büyük Umutlar İle Gidenler

Kayserispor'dan büyük umutlar ile apar topar arkalarına bakmadan giden oyuncular. Şimdi ne yapıyorlar diye merak ettim,

Furkan Özçal;

Kayserispor'un gitmemesine çok ısrar ettiği ve sözleşmesindeki maddesinden faydalanarak Kayserispor'dan ayrılarak Galatasaray'a gitti. Galatasaray'da 2012-13 Sezonunda Türkiye Kupasında  1 maç 27 dakika forma giydi. Şimdi ise kadroya alınmadı kiralık gönderilecek.

Ali Turan;

2010-11 sezonunu boş geçirmeye göze alarak arkasına bakmadan Kayserispor'dan ayrıldı. Galatasaray'da ancak 6 ay futbol oynayabildi. 13 maçta 803 dakika forma giyebildi. Sonra hızlı bir düşüş yaşadı. Galatasaray'dan sonra; Antalyaspor ve Konyaspor'a transfer oldu.

Serdar Kesimal

Serdar Kesimal 2010-11 sezonunda Kayserispor'da büyük bir sıçrama yaptı. A Milli Takımda oynadı. Kayserispor ile Fenerbahçe arasındaki anlaşma sonrası sesiz sedasız Fenerbahçe'ye gitti. Sakatlık devreye girdi. 2 sezonda 30 maçta forma giydi.

Mehmet Topuz

Mehmet Topuz 2009-10 sezonunda Fenerbahçe'ye çok büyük paralar karşılığında transfer oldu. Kayserispor'da iken A Milli Takımında oynuyordu. Fenerbahçe'de 4 sezonda 158 maçta forma giydi.

Gökhan Ünal

Gökhan Ünal

Kayserispor'da gol kralı oldu. 2008-2009 sezonunda Trabzonspor'a transfer oldu. Beklenileni veremedi. Oradan; Fenerbahçe'ye, İstanbul BB Spor'a ve Tekrar Kayserispor'a transfer oldu. Kayserispor'da 2.şansını da iyi değerlendiremedi. Sezon bitmeden gönderildi. Şimdi K.karabükspor'da forma giyiyor.

İlhan Parlak

İlhan Parlak

Kayserispor'un çok şey beklediği oyunculardan dı; Sözleşmesindeki maddeyi kullanarak Fenerbahçe'ye transfer oldu. Fenerbahçe'de 2 sezonda 16 maçta forma giydi. 2 gol attı. Buradan Ankaraspor'a transfer oldu. Bu takımda 4 maçta forma giydi. Ankaragücü'nde 12 maçta 2 gol attı. Bu takımdan K.Karabükspor'a gitti. Karabükspor'da 3 sezonda 96 maçta forma giydi. 26 gol attı.

Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali Kaldırım

Belkide giden oyuncular içinde en şanslısı o idi. A Milli takımda oynamaya davem ederken; Fenerbahçe'ye 2012-13 sezonunda transfer oldu. Fenerbahçe'de 1 sezonda 42 maçta 1 gol attı.

James Troisi

James Troisi

Gençlerbirliği'nden olaylı bir şekilde Kayserispor'a gelmişti. Yine olaylı bir şekilde Kayserispor'dan ayrıldı. Juventus'a gitti. Hiç oynamadan Atalanta'ya kiralık verildi. Atalanta'da 8 maçta forma giydi.  

Julius Aghahowa

Julus Aghahowa

Türk futbolu onu gol sonrası attığı taklalar ile tanımıştı. Fenerbahçe'ye attığ 3 gol sonrası attığı taklalar tanınmasında tavan yaptı. sezon sonunda Kayserispor'dan sözleşmesindeki şartları yerine getirerek Shakhtar Donetsk'e transfer oldu. 1 sezon sonra Sevastapol'a kiralık gönderildi. Tekrar eski takımına geldikten 2 sezon sonra forma giydiği S.Donetsk serbest bıraktı. şu anda boşta.

Aleksandr Amisulashvili

Aleksandr Amisulashvili

Kayserispor'a geldiğinde takımı defansını sırtlamıştı. 2010-11 seozunun Devre arasında Krasnodar takımına sözleşmesindeki şartları yerine getirerek gitti. Şuanda K.Sovetov takımında forma giyiyor.

Ayhan Baynal    

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları