Web Analytics
Prosinecki;Tokatspor Kupa Maçı Yorumu
Tokat ekibinin daha fazla mücadele ettiğini belirten Prosinecki, "Bizim problemimiz sadece bu maçla alakalı değil, uzun zamandır" dedi.

Prosinecki;Tokatspor Kupa Maçı Yorumu

Prosinecki Tokatspor'u galibiyetten dolayı kutladı.

Tokat ekibinin daha fazla mücadele ettiğini belirten Prosinecki, "Bizim problemimiz sadece bu maçla alakalı değil, uzun zamandır" dedi.

Maçlarda yakaladıkları pozisyonları bir türlü değerlendiremediklerini dile getiren Prosinecki, "Maalesef bir türlü tabelayı değiştiremiyoruz. Değiştiremediğimiz zaman da yakaladığınız pozisyonların sayısı, kaçırdıklarınız, işte direğe takılanlar, bunların hiçbir önemi yok. Onlardan bahsetmeye gerek yok" diye konuştu.

Prosinecki, Şöyle Devam Etti"bir sonraki maçta düzeleceğini, bir sonraki maçta şansımızın yanımızda olacağını hesaplayarak ya da o şekilde düşünerek geldik ama ciddi bir problemle karşı karşıyayız. Elimizden geldiği kadar çalışmaya, bu durumun içinden çıkmaya çalışıyoruz. Yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ama maalesef şu ana kadar sonuçlar lehimize olmadı. Umut ediyorum ki bundan sonra şans bir yerde dönecek, biz de o sonuçları almaya başlayacağız."

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları