Web Analytics
Mehmet Topuz; BJK’ya Ben Sorumlu OImam dedi
Mehmet Topuz; BJK’ya Ben Sorumlu OImam dedi

Mehmet Topuz; BJK’ya Ben Sorumlu OImam dedi

"Ben sorumlu olmam!"

Beşiktaş formasını giyen ve "Çoçukluğumdan bu yana Beşiktaşlıyım" diyen Mehmet Topuz'un, siyah beyazlı yöneticilere "Benim işimi yarına kadar bitiremezseniz artık olacaklardan ben sorumlu değilim" diye sert çıktığı öğrenildi.

"BUNALIMA GİRDİM BİTSİN ARTIK"Antalya'da ailesiyle birlikte talini sürdüren Mehmet Topuz'un, Beşiktaşlı yöneticilerle bire bir yaptığı görüşmede "Benimle anlaşırken bu işin en fazla iki gün içinde halolacağını söylediniz hatta söz verdiniz. Ancak işler hergeçen gün daha da karışıyor. Her taraftan baskı alıyorum, psikolojim bozuldu hatta bunalıma girdim" diye konuştuğu ortaya çıktı.Transfer için yarın öğle saatlerine kadar Beşiktaşlı yöneticilere süre tanıyan, olmaması durumunda Kayseri'ye döneceğini söyleyen Mehmet Topuz'un "Birşeyler netleşmezse olacaklardan ben mesul değilim" dediği ifade edildi.

"1 MİLYON TAZMİNAT ÖDEYECEK"Bu gelişme üzerine Beşiktaşlı yöneticilerin nasıl bir girişimde bulunacakları merakla beklenirken, Mehmet Topuz'un Beşiktaş ile yaptığı protokol gereği başka bir takımda forma giymesi durumunda siyah beyazlı kulübe 1 milyon TL tazminat ödeyeceği iddia edildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları