Web Analytics
Kayserispor Sivasspor Türkiye Kupası Finali Öncesi Basın Toplantısı Düzenlendi
Kayserispor Sivasspor Ziraat Türkiye Kupası Finali Öncesi Basın Toplantısı Düzenlendi

Kayserispor Sivasspor Ziraat Türkiye Kupası Finali Öncesi Basın Toplantısı Düzenlendi

Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman’ın final maçı öncesi açıklamaları:

“İki takımı da tebrik etmek lazım. Kupa’da 133 takımdan finale gelmek iki takım açısından önemli. Anadolu’dan iki takımın final oynaması çok anlamlı. Takımımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Yarın iki komşu şehrin el ele kol kola birbirlerini alkışlayarak ve hak edenin kupayı almasını temenni ediyorum.

Taraftarımız bizim için çok önemli bir itici güç. Onlar olmadan futbol olmaz. Oyundan kopmadan takımlarını destekleyen, motive eden bir taraftarımız var. Yarın tüm taraftarlarımızı takımımızı desteklemek için stada bekliyoruz. Dostane bir şekilde maçın geçmesini temenni ediyoruz. ”

Takım Kaptanımız İlhan Parlak’ın final maçı öncesi açıklamaları:

“Anadolunun 2 güzide şehrinin şehrin bu finali oynaması çok önemli ve bu bizi gerçekten çok mutlu ediyor. Benim açımdan önemi ise çok farklı. Çocukluğumda hayalini kurduğum takımın forması altında Türkiye Kupası finaline çıkıyorum. Belki de kariyerimin en önemli maçı. İnşallah maçı kazanıp kupayı kayseriye getirmek istiyoruz.

Bugün yola çıkacak tüm taraftarlarımız için hayırlısıyla kazasız belasız gelmelerini temenni ediyorum. Dostluk çerçevesinde bir maç diliyorum

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları