Web Analytics
Fenerbahçe-Kayserispor Maçını Köşe Yazarları nasıl Yorumladı.
Fenerbahçe-Kayserispor maçının spor yazalarından hangileri nasıl yorumlamış?.

Fenerbahçe-Kayserispor Maçını Köşe Yazarları nasıl Yorumladı.

Fenerbahçe-Kayserispor maçının spor yazalarından hangileri nasıl yorumlamış?.

KritikEdiz Sırapınar -

Bu takımı kim izler?

"Kayserispor önünde herkes iyi niyetiyle mücadele etse de Fenerbahçe kesinlikle bu değil ve olmamalı da..." ifadesi var. Başka Kayserispor ismi ve yorumu yok

.Futbol ErtesiBertan Kaya

Tribüne gelmeyenler haklı

" Fenerbahçe 10 kişi olmasına rağmen kötü oynamadı. Ama oynadığı rakip kim? Kendisinin dokuzda biri maliyetinde bir takım. O takım ki, bugün müthiş bir savunma disiplini ile oynadı. 11' e 11 oynansa bile bu savunmayı aşmak kolay olmayacaktı. " ifadesi bulunuyor. 

Ersin Düzen

Kopyala-yapıştır!

" hakem Serkan Çınar’ı da es geçmemek gerekir. Yardımcısından destek alarak Kjaer’e gösterdiği kırmızı kart skandal. Pozisyonu arkadan görüyor, ona göre faul yok ama yardımcıya uyuyor! Çınar, ilk yarıda Kayserisporlu futbolculara göstermesi gereken 2 sarı kartı da es geçti. " 

KritikErcan Güven

Fenerbahçe kovalıyor!

"Evet dört gol var ama ne Kayserispor’dan ne de Fenerbahçe’den pozisyon yoktu 45 dakika. Gollerin hepsi duran toplardan.  " 

 İlker Yasin

Sorunlar kolay çözülmeyecek

"Fenerbahçe gollerinde Kayseir barajı ve savunması Kjaer ile Ozan'ın işini kolaylaştırıyor. Deplasmanda Fenerbahçe'ye karşı biraz daha ciddi olmalısınız. Kjaer'e gösterilen Kırmızı Kart doğru. Son adam ve rakibine koluyla yaptığı itme var" (En Samimi Yorum).

 Uğur Meleke

Yardımcısı yok mu?

"Maçın Adamı Deniz Türüç;  Kayseri'nin iki asisti yeni beyni, hem duran hem hareketli oyunun yıldızıydı.""Hakan Kutlu; Konyaspor'da Aykut Kocaman'dan sonra o da baraşılı bir 4-4-2 oyunu izletti. Demek ki Süper Lig'de 4-2-3-1 oynatmak kaide değil, pekala 4-4-2 ile de orta sahada kalabalık, bütüncül, yaratıcı olabiliyorsunuz." (Teşekkürler Uğur Meleke Samimi yorumu için)

       Sıkıntı büyük...  

Ahmet Çakar

Sıkıntı Büyük.."Fenerbahçe, sezona hiç iyi başlamadı. Dün gece de belki de ligin en zayıf takımlarından biri olan Kayserispor'u yenemediler.""Üstelik hakem şanssızlığı da Fenerbahçe'den yanaydı. Bariz gol şansından Kjaer'in atılması doğru karar ama bu pozisyonun başlangıcında Stoch'a açık bir faul var." Fenerbahçe beyinsiz oynuyor

Erman Toroğlu

Fenerbahçe Beyinsiz Oynuyor''Öncelikle kalitesiz bir maçtı. Mücadele var görünüyor ama iki takım da bunu yapamadı. Öncelikle Kayserispor...50 dakika Fenerbahçe 10 kişi oynuyor ve Kayserispor olarak sen maça hakim olamıyorsun.""Van Persie'nin pozisyonunda da penaltı yok ama hakem iki takıma da bazı fauller de yanlışlıklar yaptı. Bazı taçları 20 metre ilerden attırdı bazılarını doğdu yerden. Dün gece bence iki takım da bu sonuçtan mutlu ayrılmadılar."

Aslında nedir?

Gürcan Bilgiç

Aslında Nedir?"Hakem Serkan Çınar'ın Kjaer'e gösterdiği kırmızı kart tam bir yorum skandalı. Son adam kriterlerinin hangisine uyduğunu raporunda yazacaktır elbette. İnanan çıkacak mıdır? Belki de sarı kartı bile gerektirmeyecek bir mücadelen, dolaylı bile olsa maçın sonucunu doğurdu bu karar.""Kayserispor'un da bu anlamdaki mücadelesini de takdir etmeliyiz elbette." 

Feyyaz Uçar

Kayseri stres yaşamaz

 "Kayserispor enteresan bir takım. Deniz ve Umut gibi yetenekli oyunculara sahipler. Nakoulma ve Welliton ülkemizde kabul gören oyuncular. Bir seri yakalamaları halinde geçen sezon yaşadıkları stresten uzak kalırlar. Basit gol yeme zaafiyetini çözmeleri şart.Evinde kazanamamasına rağmen gösterdiği direnç ve skora koyduğu tepki Fenerbahçe’nin iyi taraflarıydı. Takım olma yolunda iyi bir başlangıç..."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!