Web Analytics
Birazda Çilekeş Taraftarlarımız-Bekir Demirağ
Bu günkü paylaşımım yine eski yıllardan ve cefakar- vefakar değerli Kayserispor taraftarlarına ait.
Futbol denilen bu güzel, heyecanlı ve her zaman sürprizlere açık oyunun "olmazsa olmazlarından" birinin seyirci yani TARAFTAR olduğunu özellikle şu Koronavirüslü günlerde çok daha iyi anlıyoruz.

Taraftar tabii ki çok önemli.

Onlarsız maçın heyecanı da olmuyor. Geçen gün İngiliz takımları Chelsea ile Manchester City arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde stada alınan çok sayıda taraftar, maça renk kattı.

Koronavirüs sürecini maçlara seyirci almadan idare eden T.F.F. eğer bir aksilik olmazsa, yeni sezonda maçlara belirli sayıda seyirci alınabileceği yönünde açıklama yaptı.

Tabii ki bekleyip göreceğiz?

Konumuza dönersek,

Kayserispor 'umuzu desteklemek için o stattan o stada koşturan hatta çoğu zaman bizzat tanık olduğum gibi aç- susuz ve uykusuz deplasmanlarda takımını yalnız bırakmayan Kayserispor taraftarının hakkı ödenmez.

Üstteki fotoğraf da alttaki de yıkılıp tarihin TOZLU sayfalarındaki yerini çoktan alan Kayseri Atatürk Stadı'ndan... Bir Kayserispor- Fenerbahçe maçındaki taraftarlarımıza ait.

(İyi bakın, belki o maçta o tribünde sizler de varsınız, kim bilir ?)

Onlarla şehrimizde olsun, diğer şehirlerde olsun pek çok maça gittim, kazandığımızda sevinip kaybettiğimizde de onlarla birlikte üzüldüm.

1966 yılından bu yana Kayserispor'u kar-yağmur , yaz-kış, soğuk sıcak demeden TAKİP eden vefakâr ve cefakâr taraftarlarını facebook aracılığıyla bir kez daha saygı ile, sevgi ile anıyor, ölenlere Allah'dan rahmet - hayattakilere de sağlıklı ömürler diliyorum.

Birleştirilmiş fotoğrafta paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyorum.

Sağlıcakla kalın !.

(Fotoğraf : Bekir DEMİRAĞ özel arşivinden..) 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları