Umut Bulut; Artık Yukarıları da Düşünmeye Başladık.
![](https://kayserispor.org/upload/media/entries/2021-03/05/4820-entry-0-1614973948.jpg)
Umut Bulut; Artık Yukarıları da Düşünmeye Başladık.
Kayserispor’un golcü futbolcusu Umut Bulut; “Öncelikle Kayserispor taraftarına çok teşekkür etmek istiyorum. Geçen sezon devre arasından beri bize tribünde müthiş destek oluyorlar.”“Sezona başlarken hedefimiz taraftarlarımıza rahat bir sezon geçirtmekti.Şimdi 5 maçta 10 puan yaptık. Artık yukarıları da düşünmeye başladık.”
Facebook Yorumları