Web Analytics
Uğur Demirok" Duygular Farklı Oluyor"
Maçın ardından konuşan Kayserisporlu oyuncu Uğur Demirok, bordo - mavililerde geçirdiği yılları hatırlatarak, “Duygular farklı oluyor. Trabzonspor benim için bam başka camia. Kalbimde yeri farklı olacaktır. Giydiğim formanın hakkını vermek için en fazlasını vermeye çalışıyorum.

 Trabzonspor gibi büyük camia ve deplasman zor. Golü erken bulmamız handikap oldu. Geride karşılamak zorunda kaldık. Onların direkten dönen topları var. Biz de takım olarak inanılamaz mücadele ettik. Sıkıştırılmış fikstür var. Çok zorlu sezon geçiyor. Kalan maçlarda takımımızı ligde tutup, burada 1 puanın önemini sezon sonu anlayacağız. Büyük camia. 1 puan ile dönmek ve bu mücadeleyi görmek çok önemli” dedi. 

Dijaniny ile karşı karşıya kaldığı pozisyon ile ilgili olarak ise Uğur Demirok, “Tecrübe var. Dönüp bire bir kaldığımda geriye kaçarak karşıladım. Önce benim hamleden sonra onun hamlesini bekledim. Sağ ve sol.. Oyuncuyu bilmek o da önemli. Allah’ta yardım etti güzel mücadele yaptım ve benim için iyi oldu” diye konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!