Web Analytics
Tele Gol’de Topuz kavgası
Kanaltürk Televizyonu'nda Serhat Ulueren'in sunduğu Telegol programına telefonla bağlanan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören canlı yayında Ahmet Çakar'la kapıştı

Tele Gol’de Topuz kavgasıKanaltürk'te yayınlanan Telegol programı yine gündeme damgasını vurdu. Kayserispor Başkanı Recep Mamur canlı yayına telefonla bağlanarak, "Mehmet Topuz bizim sözleşmeli futbolcumuz. Beşiktaş bizimle sözleşmesi devam eden bir oyuncuya nasıl imza attırır anlamış değilim. Bunlar ayıp şeyler. Ben Mehmet Topuz'u Beşiktaş formasıyla gördüğümde çok şaşırdım. Ben Demirören'le telefonla konuştum ama aramızda bu futbolcu için bir anlaşma olmadı. Zaten olay patlak vermeden önce hiç konuşmadık. Sadece benim asistanımı arayıp yeni telefon nularamı istemiş. Ondan sonra da görüşmemiz oldu" dedi.

Bu konuşmanın ardından söz alan yorumcu Ahmet Çakar, "Demirören Kayserispor'la anlaştık demişti. Kayserispor başkanı ise böyle bir anlaşma yok diyor. İki başkandan biri yalan söylüyor" ifadesini kullandı.

Çakar'ın bu konuşmasının ardından Serhat Ulueren, Demirören'in telefonla yayına bağlanmak istediğini belirtti. Bir hayli sinirli olduğu gözlenen Beşiktaş başkanı, Ahmat Çakar'a tepki gösterdi. İkili arasında diyalog şu şekilde gerçekleşti:

Demirören: Telefon kayıtlarına bakalım. Ben Sayın Mamur'u ne zaman aramışım. Ben 10:30 gibi kendisini aradım. O Fenerbahçe'ye sözüm var dedi. Ahmet Çakar'ı teesüf ederim.
Ahmet Çakar: Siz beni neden teesüf ediyorsunuz. Ben size bir şey demedim ki!
Demirören: Siz rating uğruna Türk futboluna zarar veriyorsun. Ben yalancı değilim.
Ahmet Çakar: 1 dakika 1 dakika. ben size ne dedim ki? Ben size yalancı demedim. 'İki başkandan biri yalan söylüyor' dedim.
Demirören: Hiçbir kulüp başkanı yalan söylemez. Sen çok tehlikelisin.
Ahmet Çakar: Beni yanlış anlamışsınız veya programı izlememişsiniz. size yanlış aktarmışlar.
Demirören: Sen her türlü hakareti et. Benim sözlerim çok net. Sen benimle böyle konuşmazsın. Çok tehlikelisin.
Ahmat Çakar: Evet ben çok tehlikeliyim. Çünkü ben haftaya Paf takımıyla çıkacağım dedim. Ondan sonra vazgeçtim. Ben mi zarar verdim siz mi?
Demirören: Sen de küçük Çakar'la sahte Çakar'la çıkarsın
Ahmet Çakar: Terbiyesizlik yapmayın siz Beşiktaş başkanısınız. Böyle konuşamazsınız.
Serhat Ulueren: Sayın Çakar burada tatsızlık olmasın. Tartışmayalım isterseniz.
Ahmet Çakar: İyi ama bana o bulaştı.
Demirören: Benim sözlerim çok net. Çok tehlikelisin. Rating uğruna yapmayacağın şey yok. Hiçbir kulüp başkanı yalan söylemez.

Demirören'in telefonu kapatmasının ardından söz alan Ahmet Çakar,
"Sayın Demirören sanırım ne dediğini bilmiyor. Kendisi programı izlememiş. Ben 'ya Recep Mamur ya da Yıldırım Demirören yalan söylüyor' dedim. İkisinden biri yalan söylüyor gerçekten. Bir kulüp başkanına yakışmayan davranışlar bunlar" dedi. Yorumcu Ziya Şengül de "sezon biter bitmez barut kokusunu almaya başladık" sözünü sarfetti.
Bu konuşmanın ardından Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören tekrar yayına bağlandı.
Demirören, "Sayın Mamur'un kafası çok karışık. Hiçbir kulüp başkanı yalan söylemez. Mehmet topuz tatilde. Biz adam kaçırmayız. Adam aldırmayız. Biz hep beraber tatil yapıyoruz. Aziz yıldırım vazgeçmezse saygı duyarım. Beşiktaş Kulübü adam kaçırmaz. Çocuk tek başına tatile gitmiş herkes saygı göstermeli. Bakın olay nereye geldi. "Barut kokusu alıyoruz" demek son derece yanlış. Biz ailelerimizle maça gidiyoruz. bu tür şeylere karşıyız. Futbol hukuku varsa Mehmet Topuz Beşiktaş'ta oynayacak. Gerekirse 1 yıl bekleyeceğiz. biz bu işin çözüleceğini umut ediyoruz"b dedi.
Demirören'in telefonu kapatmasının ardından Ahmet Çakar programın sonunda şunları söyledi;
"Ne olacağını söyleyeyim. Mehmet Topuz Kayseri'ye döner. Ne Aziz Yıldırım ne de Yıldırım Demirören bu işten vazgeçmez. Mehmet topuz Beşiktaş forması giyerse Aziz Yıldırım, Fenerbahçe forması giyerse ise Yıldırım Demirören zor durumda kalır. Olan Topuz'a olur. kayseri'ye döner ve taraftarlarca yuhalanır. Topuz cehaletinin acısını çeker."

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları