Web Analytics
Mehmet Eren Boyraz Memleketi Zonguldak’ta
Mehmet Eren Boyraz Memleketi Zonguldak’ta

Mehmet Eren Boyraz Memleketi Zonguldak’ta

Turkcell Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'un futbolcusu Mehmet Eren, memleketi Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu'nu ziyaret ederek formasını hediye etti.

Mehmet Eren, ziyarette gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin devre arasında verilen izni değerlendirmek için memleketine geldiğini, ailesi ve çocukluk arkadaşlarıyla hasret giderdiklerini söyledi.

Kulübü Kayserispor ile sözleşmesinin sezon sonunda sona ereceğin anlatan Eren, şöyle dedi:

'Transferimle ilgili konuşmak için erken. Şu anda sadece takımımın başarısını düşünüyorum. Alaplı Belediye Başkanlığını kazanan aile dostumuz Nevzat Çimenoğlu'na hayırlı olsun demek için ziyaret etmek istedim. Böylece formamı hediye etme şansı da bulmaktan mutluyum.'

Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu da Mehmet Eren'in ligin en değerli futbolcuları arasında yer aldığına işaret ederek, şunları kaydetti:

'Mehmet Eren, Alaplı'dan yetişmiş çocuğumuz. Benim çok sevdiğim, beraber çalışma fırsatı bulduğum doktor arkadaşımın oğludur. Aynı mahallede büyüdük. Mehmet Eren'i futbolun zirvesinde gördükçe gurur duyuyoruz. Kendisini Milli Takım'da göreceğimize ve yurt dışında da ülkemizi başarıyla temsil edeceğine inanıyorum.'

Mehmet Eren, Çimenoğlu'na 67 numaralı formasını hediye etti.
 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları