Web Analytics
Kayserispor Yönetim Kurulundan Duyuru
Kayserispor Yönetim Kurulu 07.04.2009 tarihinde Resmi Sitesinde İbrahim Toraman'ın açıklamalarına karşılık bir duyuru yayınladı.

Kayserispor Yönetim Kurulundan Duyuru

04.04.2009 tarihinde Beşiktaş – Kayserispor müsabaka sonucunda, Beşiktaş Kulübü sporcusu İbrahim TORAMAN’ın açıklamaları tarafımızdan şaşkınlıkla karşılanmıştır...

   
AÇIKLAMA
 
04.04.2009 tarihinde Beşiktaş – Kayserispor müsabaka sonucunda, Beşiktaş Kulübü sporcusu İbrahim TORAMAN’ın açıklamaları tarafımızdan şaşkınlıkla karşılanmıştır. İbrahim TORAMAN kendi kaptanını yumruklayan, ayırmaya çalışan menajerine vuran, kulübünden bu nedenle kadro dışı bırakılan, milli takım teknik direktörü alehine garip ve seviyesiz açıklamalarda bulunan, bir çok maçta centilmenliğe aykırı hareketten kart gören bir oyuncudur.
 
Beşiktaş – Kayserispor maçında da saha içinde 90 dakika boyunca oyuncumuz Franco Dario CANGELE’yi taciz etmiş koridorda kendisine saldırmıştır. Kulübümüz yetkililerinin sağduyusuyla olaylar daha da çirkin bir hal almasını önlemiştir. İbrahim TORAMAN’ın saldırısı hakemler ve temsilciler tarafından da bizzat görülmüş, kendisi ceza alma korkusuyla kamuoyuna yanıltıcı açıklamalarda bulunmuştur. Özetle çirkin davranışlarını savunmak adına futbolcumuz Franco Dario CANGELE’yi suçlamıştır.
 
Öte yandan Beşiktaş Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticilerimizi kapıda karşılamış büyük bir nezaketle ağırlamış ve uğurlamıştır. Kendilerine, kulübümüz adına teşekkür ederiz.
  
Saygılarımızla
Kayserispor Kulübü

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları