Web Analytics
Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan Ankaragücü Maçı Sonrası Neler Dedi.
Kayserispor, deplasmanda Ankaragücü’ne 2-1 mağlup olduğu maçın ardından üzgün olduğu gözlendi.

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan,

  • Planlarımız kazanmak üzerineydi ama en azından 1 puanı da hak ettiğimizi bize iyi geleceğini düşünüyorum.
  • Bence 41. dakikada yediğimiz gole kadar ve ikinci yarının başından gene 63. dakikada yediğimiz ikinci gole kadar oyun bizim kontrolümüzdeydi. Savunmada iyi durduk. Rakip fazla şut atmış gibi gözükse de çok fazla net gol pozisyonu vermedik. Skor 2-1 olana kadar bizim de ceza sahasına iyi girişler yaptığımız ve iyi pozisyonlar bulduğumuz bir dönemdi. Ama maalesef ikinci gol biraz bizim canımızı acıtan bir goldü. Topu düşürmemiz gereken yerde topu düşürdük ve hazırlıksız yakalandığımız bir savunma pozisyonunda golü yedik.
  • İkinci golü yedikten sonra rakibe birkaç net pozisyon verdik. Rakip geçiş oyununu zaten iyi oynayan bir ekip ve o oyuna göre de bir kadroyla sahaya çıktılar. Biz yediğimiz 2'inci golden sonra daha iyi bir reaksiyon gösterebilirdik ama bugün Thiam, Gavranovic ve Mensah gibi yetenekli oyuncularımızın bizimle beraber olması oyuna yetenek katma bakımından bizleri eksik bıraktı.
  • Açıkçası o eksikleri aradığımızı söyleyebilirim. Üzücü bir mağlubiyet aldık bence. Bir puanı hak ettiğimizi düşünüyorum. Planlarımız kazanmak üzerineydi ama en azından 1 puanı da hak ettiğimizi ve bize iyi geleceğini düşünüyorum.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları