Web Analytics
Kayserispor Sezon Açılışını Yaptı.
adir Has Tesisleri’nde düzenlenen törene Vali Orhan DÜZGÜN, Garnizon Komutanı Ali DEMİRAL, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ, Başkanımız Recep MAMUR, Genel Menajerimiz Süleyman HURMA ve Kulübün eski başkanları, Kayseri SMMM Odası Başkanı Ayhan Baynal ile çok sayıda davetli katıldı.

Kayserispor Sezon Açılışını Yaptı.

 Kulübümüz düzenlenen tören ile yeni sezonun açılışını gerçekleştirdi.

Kadir Has Tesisleri’nde düzenlenen törene Vali Orhan DÜZGÜN, Garnizon Komutanı Ali DEMİRAL, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ, Başkanımız Recep MAMUR, Genel Menajerimiz Süleyman HURMA ve Kulübün eski başkanları, Kayseri SMMM Odası Başkanı Ayhan Baynal ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Sunuculuğunu Ümit AKTAN ve İpek TANRIYAR’ ın yaptığı törenle yeni transferler Mert NOBRE, Taner YALÇIN, Bilal GÜLDEN, Sırdjan MIJAILOVIC ve Cüneyt KÖZ davetlilere tanıtıldı ve yeni formalarını giydiler.

 

Törende konuşma yapan Genel Menajerimiz Süleyman HURMA, “ Ben Kayserispor formasını üzerime giymedim ama Kayserispor formasını üzerime diktim”, diyerek Kulübe hizmetlerinin devam edeceğini söyledi.

 

Başkanımız Recep MAMUR Kayserispor sevgisinin kendisinde bir hastalık haline geldiğini söyleyerek, “ Sayın Süleyman HURMA ile bu kulübü markalaştırmak için büyük çaba harcıyoruz. Büyük şehir başkanımız Mehmet ÖZHASEKİ ve Kocasinan Belediye Başkanımız Bekir YIZDIZ’ ında destekleri ile Kayseri’ye modern bir tesis kazandırıyoruz. Süleyman HURMA Bey ile Avrupa’da yaptığımız gezilerde takımların Tesislerini inceledik. En çok hoşumuza giden  Manchester United’ in stadyumu olmuştu. Bu tesis ondan da modern bir tesis olacak. ”,  diye konuştu. Başkanımız MAMUR Kayserispor’un Süper Lig’de tek borçsuz takım olduğunun altını çizerek, ‘Türkiye’de herhalde bizim gibi hem futbolcusunun hem de Teknik Heyetinin alacağı kalmayan bir Kulüp  yoktur. ”, dedi.

 

Kayseri Büyük Şehir Belediye Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ 1994 yılında yöneticilik yapmaya başladığını ve Kulüp yönetmenin zor bir iş olduğunu söyleyerek “Ben, kulübü Sayın Recep MAMUR’ a teslim ettiğimde para yönetmesini bilen bir insan olduğunu biliyordum. Başkan, Süleyman HURMA Bey ile birlikte 9 yıldır bu kulübü ne kadar iyi yönettiğini gösterdi. Her yıl bir oyuncu satarak Kayseri’ ye modern bir tesis kazandırıyor. Başkan Recep MAMUR’ u verdiği emeklerden ve desteklerden dolayı kutluyorum.” , diye konuştu.

 

Kayseri Valisi Orhan DÜZGÜN Kayseri’nin her alanda Süper Lig’de olduğunu belirterek, “ Ben Kayseri’nin son sezon maçını stadyumda izleme imkanını buldum. İnşallah önümüzdeki sezon daha üst sıralarda yer alır.”, dedi.

 

Konuşmaların ardından Kayserispor Yönetimi, Teknik Heyet ve Futbolcular hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kayserispor Kulübü

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları