Web Analytics
Kayserispor-Galatasaray Maçı İçin Spor Yazarları Ne Yazdı yada Yazamadı
Kayserispor'un Galatasaray'ı 3-0 yendiği maç sonrası spor yazarları maç hakkında hangi yorumları yazmış. İşte satır aralarında geçen azda olsa yorumların tam listesi.

Tunç Kayacı - Fanatik Gazetesi

Kayserispor tarihi bir skora, güzel bir oyunla imza attı. Hikmet Karaman geçen sezon Ankaragücü’nün başındayken yaptığını Kayserispor başında da başardı, tebrikler.

Umut Eken - Fanatik Gazetesi

Kayseri'nin olağanüstü merkezi, dün gece Xavi-Iniesta ikilisini bezdirecek düzeydeydi. Mensah önderliğinde resmen güç denemesi yaptılar!

Galatasaray merkezi imha edilince maçın hikayesi de netleşti.

Oğuz Dizdar - Fanatik Gazetesi

Bu denli pahalı ve değerli hastayı, imparator profesör ne denli usta olursa olsun, katiyen pratisyen hekimlere emanet edemezsiniz. Etmemeliydiniz! Hele hele karşınızda ' Karaman'ın koyunu, nasıl çıkar belli olmaz oyunu, geçen sene Ankaragücü postuyla ölçmüştü ya boyunu' gibi bir meşum tehlike ehli varsa! 

Mehmet Demirkol- Fanatik Gazetesi

Kayserispor kolay kaleye gidebilen bir takım değil. Buna rağmen Hikmet Karaman'ın cesur oyun tercihi takdire değer. Direkt oynadılar. Özellikle Galatasaray’ın kanat beklerinin ve öncelikle de Yedlin’in arkasına indiler ama bunu kalabalık ve geniş alanda yaptılar. Bu kolay değil çünkü bu kadar kalabalık çıkarken kaybedeceğiniz bir topta işiniz biter. Ama onlar 20. saniyede de net pozisyona girdiler, 90+4’te de. Ve net bir şans da vermediler. Tebrik etmek lazım.

Ömer Üründül - Sabah Gazetesi

Gelelim Kayserispor'a. Bileğinin hakkıyla 3 puanı aldı. İyi bir taktik uyguladılar. Tek eleştireceğim yanları 3. golden sonraki uzun sürede morali bozulmuş rakipleri karşısında hiç etkili kontrataklar yapamayışlardı. Tüm futbolcular başarılıydı. Bir ismi ayırıyorum, o da Hosseini.

 

Not: Bakabildiğim tüm spor yazarları "Kayserispor"dan her hangi bir kelime yada yorum bile bulunmuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!