Web Analytics
Kayserispor'a Transfer Yasakları Üst Üste Geliyor.
Kayserispor'a 2 dönem transfer yasağı FIFA'nın 'yasak kayıtları' listesine eklendi. Kayserispor transfer yasağı başlangıç tarihi 24 Haziran 2024.

FIFA’da kaç dosya var?

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), 24 Haziran (bugün) itibariyle ‘transfer yasağı' sayfasını güncelledi. FIFA’nın haftalık olarak yayınladığı transfer yasağı listesinde, geçen hafta 4 dosyadan transfer yasağı olan Kayserispor’a 3 transfer yasağı daha geldi ve sarı-kırmızılı ekibin mevcutta 7 adet dosyadan transfer yasağı bulunuyor. Bu dosyalardan 6’sı ödeme yapılırsa kaldırılabilecek transfer yasakları iken, listeye Olivier Kemen’in haksız sözleşme feshinden dolayı gelen 2 dönem ‘kaldırılamaz’ transfer yasağı da eklenmiş bulunmakta.

 

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) bugün (24 Haziran Pazartesi) itibariyle 'transfer yasağı' sayfasını güncelledi.

24 Haziran tarihi ile yayımlanan raporda Kayserispor'a 2 dönem transfer yasağının bugün itibari ile yürürlüğe geçtiği bildirildi.

Futbolda yaz transfer dönemi başladı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) açıklamasına göre, 24 Haziran 2024'te başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, 13 Eylül 2024'te sona erecek. İkinci transfer ve tescil dönemi ise 13 Ocak 2025'te başlayıp, 11 Şubat 2025'te bitecek. Hali hazırda transfer yasağı bulunan Kayserispor'da kaç dosya bulunuyor.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları