Web Analytics
Berna Gözbaşı: Pes Etmek Yok
TFF Süper Lig ekibi Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal medya hesabından transfer durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Berna Gözbaşı: Pes Etmek Yok

TFF Süper Lig ekibi Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sosyal medya hesabından transfer durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni bir takım kurduklarını belirten Gözbaşı, "Büyük emekler ve özveri ile yeni bir takım kurduk. Takımda kalan futbolcularımız yeni transferlerden çok umutluyuz. Birkaç eksiğimiz var, onları da kısa sürede tamamlayacağız. Sağı işaret etmek forvetlerimizden biri ile imza pazartesi şu anda yolda El kaldırma işareti geliyor. Ikincisi hafta arasi.

Ne yazık ki son dakika çıkan eski borclar ( 7 haneli Euro yasaklar) ödemesi derhal tarafimca yapılmasına rağmen; hafta sonu nedeniyle ve oyuncunun güven sorununu aşmak diplomatik girişimlerle mümkün olabildiği için lisanslar çıkıyor ama 24 saat kuralına aykırı hareket edemiyoruz.

Uzun bir sezon olacak, hedefimiz güzel futbol ve sağlam altyapı. Hayalimizdeki Kayserispor için hep destek, tam destek. Bu arada yeni transferlerle ilgili yaşanan sorun birilerinin ilk başkan olduğumda fesih edenlerle borcunu anlaşıp helalleşirken "Bu borçlar 2023'ün sorunu sanane?" dedikleri borçlar. Söylemeden geçemeyeceğim. 

İtibari yerle bir edilmiş bu kulubu en itibarlı kuluplerden biri yapana kadar bu enkazı bir başarı hikayesine dönüştürene  kadar ne ben ne ekibim asla vazgeçmeyecek. Şehrin kulübünü uçan kuşa borçlu yapan, ama halen konuşabilen, yazdıran arsızlara duyurulur, PES ETMEYECEĞİM!" diyerek sözlerini tamamladı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!