Web Analytics
Berna Gözbaşı: "Hikmet hocamın gelmesiyle altyapıya yeni farklı projeler ürettik"
Kayserispor, Altyapı çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: "Hikmet hocamın gelmesiyle altyapıya yeni farklı projeler ürettik" dedi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, hafta içerisinde Emre Demir transferini açıklayacaklarını söyleyerek,

“Kayserispor, herkesin gurur duyacağı bir takım haline gelecek. takımı daha başarılı günlere getirebilmek adına çaba sarf ettik. Doğan Alemdar’ın Rennes kulübüne transferinden sonra Emre Demir’in de Barcelona takımına transferinin gerçekleşecek. Doğan Alemdar’dan sonra haftaya açıklayacağım Emre Demir’in dünyanın en iyi 5 kulübünden birine transferiyle kulübümüzün ismini güzel bir şekilde duyuracağız. Hikmet hocamın da gelmesiyle altyapıya yeni farklı projeler ürettik. Kayserispor’u tamamen bu seneden sonra başarılarıyla konuşulan, herkesin gurur duyduğu, o geçmişteki kötü günlerin asla konuşulmayacağı bir hale getirmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Başkan Berna Gözbaşı, Kayserispor’un Anadolu kulüpleri arasında en çok sponsorluk alabilen, iletişimde ön planda olan, yurt dışında da tanınan ve gündem olan bir kulüp haline geldiğini de dile getirdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!