Web Analytics
Sumudica; Taraftarlarımızı Maç Davet Ediyorum.
Sumudica; Taraftarlarımızı Maç Davet Ediyorum.

Sumudica; Taraftarlarımızı Maç Davet Ediyorum.

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica maç sonunda yapmış olduğu açıklamada

"Saha zemininden dolayı zor maçtı.Buna rağmen oyun kontrolü bizdeydi.Kazanmayı hak ettik.Şimdi haftaya Malatya maçı çok önem kazandı.Taraftarımızı yine stadı doldurmaya çağırıyorum" dedi.“Bu maçta da hedefimiz 3 puandı. Güzel bir maç oldu. 3 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum. Bugün maçın 1. dakikasından 90. dakikasına kadar maçı biz kontrol ettik. Rakibimiz net fırsatı yoktu” dedi.

Kayserispor Teknik Direktörü Marius Şumudica, 

Oyuncularımı 3 puandan dolayı tebrik etmek istiyorum. Kayserispor’a gelmeden yönetimle bir görüşmemiz olmuştu. Ligde kalmayı başarı olarak saymıyordum. Benim hedefim ilk 8 arasına girmekti. Şu an üzerimizde hep bir baskı var. Rakiplerimiz yani bizi takip eden takımlar kazanıyordu. Bugün biz yine kazandık. Bu maçta da hedefimiz 3 puandı. Güzel bir maç oldu. 3 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum. Bugün maçın 1. dakikasından 90. dakikasına kadar maçı biz kontrol ettik. Rakibimiz net fırsatı yoktu” dedi.

Deniz Türüç değişikliğiyle ilgili de konuşan Şumudica, “Deniz Türüç’ü kötü oynadığı için değiştirmedim. Kupa maçında 70 dakika sentetik bir sahada oynadı ve yoruldu. Kendisini Malatya maçında tekrar sahada görmek istiyorum. Sakatlanıp ya da yorulmasını istemedim. Benim için Mendes ve Deniz rakibini bire bir yakaladığı zaman rahat geçebilecek bir oyuncular. Bu yüzden Deniz’i dinlendirmeyi tercih ettim. İlk devre bitimine 2 maçımız kaldı. Bunlardan biri kupa, diğerleri lig maçı. Bu maçlar çok önemli. Bu iki maçı kazandıktan sonra mutlu olabiliriz” diye konuştu.

Basın mensubunun Kaysersipor’un bugünden itibaren şampiyonluk iddiası ile ilgili ne gibi planlamalar yapılacak? Sizin düşünceniz nedir? 

Sorusuna da Kayserispor Teknik Direktörü Marius Şumudica” Şu an için bizim için önemli olan lig maçı ve kupa maçı. Bunlardan kayıpsız çıktıktan sonra düşünebiliriz. Benim bir planlamam yok.”dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!