Web Analytics
Salih Dursun "Sanki Biz Sokak Çocuğuyuz"
Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Kayserispor'un futbolcusu Salih Dursun, maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu'na eleştirilerde bulundu.

Salih Dursun Sanki Biz Sokak Çocuğuyuz

Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Kayserispor'un futbolcusu Salih Dursun, maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu'na eleştirilerde bulundu.
Karşılaşmadan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Salih, hakemin kendilerine karşı olan tavırları yüzünden maçta adrenalinin yükseldiğini belirtti.

Hakemin kendilerine saha içinde iyi davranmadığını savunan genç futbolcu, "Hakemin bize karşı tavırları, bizim adrenalinimizi yükseltti. Bize karşı, 'sokak çocuğu' muamelesi yaptı. Fenerbahçeli futbolculara ise 'tamam canım' diye sesleniyordu. Böyle olacağı belliydi. 'Devre arasında yine bir şeyler olmuştur' diye konuşmuştuk. Bunu bildiğimiz için biz de golden sonra protesto amaçlı alkışladık" diye konuştu.

Fenerbahçeli futbolcuları da mücadelesinden dolayı tebrik eden sarı-kırmızılı futbolcu, "Kadıköy'de Fenerbahçe'yi değil, hakemleri yenmek zor. Fenerbahçeli futbolculara da haksızlık etmek istemiyorum gerçekten çok iyi mücadele ettiler. Saygısızlık yapmak istemiyorum ama hakemler biraz daha dikkatli  olsun" ifadelerini kullandı.
        

Eren Güngör

Eren Güngör

Eren Güngör

EREN: "SAHA İÇİNDE YAŞANAN BAZI OLAYLAR VARDI"
Kayserisporlu futbolcu Eren Güngör de çok iyi mücadele etmelerine rağmen kaybettiklerini dile getirdi.

Sarı-kırmızılı futbolcu, attıkları golden sonra geri çekildiklerini aktararak, "Çok iyi oynamasak da çok iyi mücadele ettik. İlk yarıda maçı koparabilirdik. Golden sonra geri çekildik. Fenerbahçe de beklemediğimiz bir kadroyla çıktı. Talihsiz bir penaltı sonucu kaybettik. Pozisyonu görmedim fazla  yorumda bulunamam. Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum" diye konuştu.

Saha içinde Fenerbahçeli futbolcuların kendilerine kötü davrandığını savunan Eren, "İsim vererek açıklamak istemiyorum. Saha içinde oyuncular arasında yaşanan bazı olaylar vardı. Saha içinde bize gösterdikleri bazı değişik tepkiler vardı. Ben bunları Fenerbahçeli futbolculara gerçekten yakıştıramadım. Diyecek fazla bir şey yok" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları