Web Analytics
Memduh Büyükkılıç "Kayserispor'u Sahipsiz Bırakmayız"
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Tv Kayseri'de gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Büyükkılıç Kayserispor'da Berna Başkanın ayrılık sinyallerinin ardından bu hafta yapılacak toplantının ardından ismin belli olacağını söyledi

Sular mecranda akar ben Berna Başkanımıza Yönetimine teşekkür ediyorum.Hakikaten bu sene Şehrimiz iyi bir noktada Kayserisporumuz değerimiz markamız..Hocamızı özellikle tebrik ediyorum.Oyuncularımıza da teşekkür ediyorum son maçta hafif bir arzu ettiğimiz performansı göremedik onuda bilmiyor zannetmesinler ben toptan çok anlamam ama hislerim öyle..

Yani biz o Konya maçını rahatlıkla alabilirdik gibi geliyor bana..Yakışırdı 26 puanla olsaydık şimdi ilk  3'ün içinde miydik?..Oralarda bir yerdeydik bu yakışırdı Kayserimize olmadı her şeyin sonu değil taraftarlarımıza teşekkür ederek burada şundan emin olsunlar hemşerilerimiz elbette zaman zaman Kayserisporumuz ile ilgili konuşulanlar olur paylaşılanlar olur ama sorun oluşturmaz bunun hepsini aşacak irade Kayserimizde mevcut ben emeği geçen katkısı olan başta Haseki Bakanımız olmak üzere huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Valimize yine teşekkür etmek istiyorum.Tabi sponsorlarımız var Erciyes Anadolu Holding sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde Öksüt Madencilik Şeker Fabrikası Yukatel yine aynı şekilde ama en büyük gayreti Berna Başkanımız sağolsun fedakarlığı yaptı.

Bundan sonraki süreçte tabiki kararını kendisi verecektir eğer bir yönetimde değişiklik vs. olacak olursa A.Ş. olduğu için Genel Kurula daha 1 yıl varmış mevcut yönetim dernek atama yapıyormuş Yönetimi şekillendiriyormuş o şekilde devam ediyormuş o Yönetime getiren isimlerde sorumlulukla hareket ediyor süreç öyleymiş.

Onunla ilgilide makul Şehri bilen takımı bilen bu işten anlayan yine elbirliğiyle yani atanan isim sen tamam atandın Yönetimin atandığı Deneğimizde onayladı Berna Başkanımızın başında bulunduğu kendiside olabilir bir başkası da olabilir olan biten bir şey yok ben öneri bağlamında söylüyorum.Onu yalnız bırakacak değiliz elbette herkes gücünün yettiği elinin yettiği kadar desteklerinide imkanları zorlayacak bu şehrin tanınmasına en büyük vesile olan Süper Lig'deki bir takımımızın yine Kayserimizinde şehir olarak Süper Lig'de olmasına esas olacağını bilerek sahipsiz bırakmayız.

Berna Hanım devam mı edecek?

Şimdi bu konu net değil bu hafta içerisinde belli olur.Tabiki arzu ederse zaten Başkanımız bu konuda her zaman ama O kendisi açıklamalarından benimde anladığım kadarıyla ekonomik olarak ben zorlanıyorum diyor bana yardımcı olun bu yükü benim omzumdan alın diyor..

Yeni bir isim mi olacak?

İsimde olur ekipte olur.

Toplantı mı yapacaksınız?

Toplanırız tekrar dağılırız tekrar toplanırız..

İsim belli mi?

İsim Kayserispor

Kafanızda bir isim var mı?

Şimdi ben tek başıma burada karar verici değilim Büyükşehir Belediye Başkanıyım üzerime düşen sorumluluklarımı anlayış içerisinde her türlü desteği verme yönünde yasal çerçevede üzerime düşeni yapmaya gayret ederim ama elbetteki bu işi seven Milletvekillerimiz var bu işi seven Bakanımız var Başkanlarımız var konsensusla karar verilir yola devam edilir.

Bu hafta belli olur..İsim çok..

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları