Web Analytics
Kayserispor'un Forma Tasarım Yarışması Sona Erdi.
Kayserispor Kulübünün düzenlemiş olduğu forma tasarım yarışmasında taraftarın en çok oyunu alan @Mustafaerciyess ‘in tasarladığı ‘Selçuklu Motif Desenli Mavi Forma’ seçildi.

Kayserispor Kulübünün düzenlemiş olduğu forma tasarım yarışmasında taraftarın en çok oyunu alan @Mustafaerciyess ‘in tasarladığı ‘Selçuklu Motif Desenli Mavi Forma’ seçildi. Seçilen forma, yeni sezonda takımımızın giyeceği 4 formadan birisi olacak.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor, yeni sezonda mavi forma tasarımını taraftarların tasarlamasını istemişti. Finale 3 formanın kaldığı yarışmada; Kayseri Kalesi motifi, Selçuklu motifi ve otizm farkındalığı oluşturmak için tasarlanan formalar finale kaldı. Finale kalan 3 forma taraftarların oyuna sunularak anket oluşturuldu. 24 saat süren oylamada kazanan forma, Anadolu’nun kadim şehir Kayseri’nin Selçuklu izlerini taşıyan motifi oldu.

Hes Kablo Kayserispor kulübünden ise mavi forma tasarımını kazananın duyurulduğu bir açıklama yayımlandı. Hes Kablo Kayserispor Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Sizin eseriniz, sizin seçiminiz. Kulübümüzün düzenlemiş olduğu forma tasarım yarışmasına yoğun katılım gösteren tüm taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Taraftarımızın en çok oyunu alan 'Selçuklu Motif Desenli Mavi Formayı' tasarlayan Mustafa Erciyes'i tebrik ediyoruz.” açıklaması yapıldı. Hes Kablo Kayserispor, yeni sezonda Selçuklu izlerini taşıyan mavi formayı kullanacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!