Takım Kaptanı İlhan Parlak sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.
![](https://kayserispor.org/upload/media/entries/2021-05/16/6216-entry-0-1621172064.jpg)
Takım Kaptanı İlhan Parlak sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.
Aynı takımda olmakdan gurur duyduğum takım arkadaşlarıma ve bize her zaman destek olan @KapaliKale önderliğinde bütün taraftarlarımıza tüm KAYSERİSPOR sevdalılarına teşekkür ederim.
Acısıyla tatlısıyla bir sezonu geride bıraktık . Futbol kariyerimin en stresli,en yoğun,en özel ve duygusal senerinden biri oldu.Bu süreçde basta @Berna_Gozbasi başkanımız ve yönetim kurulumuza,teknik direktörlerimize,bütün külüp çalışanlarımıza...
https://twitter.com/ilhanParlak38/status/1393918172462555141
Aynı takımda olmakdan gurur duyduğum takım arkadaşlarıma ve bize her zaman destek olan @KapaliKale önderliğinde bütün taraftarlarımıza tüm KAYSERİSPOR sevdalılarına teşekkür ederim🟡🔴
— İlhan Parlak (@ilhanParlak38) May 16, 2021
Facebook Yorumları