Web Analytics
Kayserispor-Fenerbahçe İçin İl Güvenlik Kurulundan Güzel Bir Karar.
Kayseri İl Güvenlik Kurulu kararı gereği son 10 gün içerisinde Fenerbahçe Possoligi kartını iptal eden kişiler ile Aktif olarak Passolig Kartı olanlara Bilet alımı ve Transferini yasakladı..

İşte Alınan Kararlar; 

-Kayseri İl Güvenlik Kurulu kararı gereği son 10 gün içerisinde rakip takım logolu Passolig kartını iptal eden kişiler bilet/transfer alamayacaktır. 

- Yukatel Kayserispor biletleri, Fenerbahçe A.Ş logolu Passolig kartlar hariç, diğer tüm Passolig kartlar ile satın alınabilir. 

 - Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Yukatel Kayserispor bilet sahipleri, Fenerbahçe A.Ş logolu Passolig kartlar hariç, diğer tüm Passolig kartlara biletlerini maçlık olarak transfer edebilirler. 

- TFF'nin almış olduğu karar gereği müsabakaya misafir seyirci alınmayacaktır.

- Bayan - Öğrenci kampanyalı bilet başvuruları Kayseri Merkez Passolig gişelerinden yapılmaktadır. 

Bayan - Öğrenci kampanyalı biletler transfer edilemeyecektir. 

ENGELLİ TRİBÜN BİLETLERİ 

· Engelli tribün biletleri engelli tribün kapasitesi ile sınırlıdır. Engelli tribün girişleri için Passolig kart zorunluluğu bulunmaktadır. 

· Engelli tribün bilet başvuruları Kayseri Merkez Passolig gişelerinden yapılmaktadır.  

· Engelli tribün biletleri transfer edilemeyecektir. 

1.Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.      

2.Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

3.E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!