Web Analytics
Kayserispor’da krizden çözüme
Kayserispor’da krizden çözüme - Kayserispor'da ödeme sıkıntısı nedeniyle yaşanan kriz çözüme kavuştu. Yönetim, futbolcular ve teknik ekibe 46 milyon TL ödeme yaptı.

Kayserispor’da krizden çözüme

Kayserispor’da krizden çözüme Kayserispor'da ödeme sıkıntısı nedeniyle yaşanan kriz çözüme kavuştu.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da uzun süredir devam eden ödeme problemleri sebebiyle zor günler yaşanıyordu.

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, oyunculara ödeme yapılmaması halinde görevi bırakacağını yönetim kuruluna bildirmişti. Futbolcular da ödeme alamadıkları için fesih durumuna kadar girebileceklerini yine yöneticilere iletmişlerdi. Yaklaşık iki haftadır ödeme bekleyen futbolcular ve teknik ekibe Cuma günü bütün ödemeleri yapıldığı bildirildi. Sadece oyuncuların Mayıs ve Haziran ödemeleri kaldığı bildirildi. Toplamda 46 milyon TL ödeme yapıldığı ifade edilirken, transfer penceresinin açılması için de yoğun çaba harcandığı ifade edildi.

Kayserispor'da bir yöneticinin elini taşın altına koyduğu ve ödeme için nakit akışı sağladığı bildirildi. Yeni sezon için de planlama yapan Kayserisporlu yöneticiler, oyuncuların sezon sonu bütün ödemelerini kapatıp, transfer penceresinin açılması için gerekli nakti ihtiyacın sağlanacağını belirttiler.

Öte yandan Kayserispor'da yapılan ödemeler için Teknik Direktör Çağdaş Atan'ın yöneticilere teşekkür ettiği belirtildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları