Web Analytics
Hasan Ali Kaldırım; Kayseri'de Şampiyoluk Yaşamak İstiyorum
H.Ali Kaldırım; Kayseri'de Şampiyoluk Yaşamak İstiyorum

H.Ali Kaldırım; Kayseri'de Şampiyoluk Yaşamak İstiyorum

Kayserispor’un başarılı solbek oyuncusu Hasan Ali Kaldırım, Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk’e çok özel açıklamalar yaptı.

Sezonun kendi adına çok iyi geçtiğini söyleyen Hasan Ali, Süleyman Hurma ve Şota Arvaladze’nin üzerinde çok emeği olduğunu belirtti. Ligde bu sezon 34 maçın 33’ünde 90 dakika forma şansı bulan başarılı savunma oyuncusu büyük kulüplerin transfer listelerine girmeyi başardığı için mutlu olduğunu söyledi.

Başarımın sırrı disiplin

Hasan Ali Kaldırım sergilediği başarılı performansının sırrını; “Her futbolcu gibi özel hayatıma dikkat ediyorum. Bir profesyonel gibi yaşıyorum. Yediğime içtiğime, uyku düzenime her zaman dikkat ediyorum. İdmanlar da çok önemli. Yaşımda genç. Henüz 21 yaşındayım. Bu disiplini Almanya’da öğrendim. Kendime bakmayı biliyorum. Bu da sahaya yansıyor zaten” şeklinde açıkladı.

Milli formayı alınca…

Kayserispor’da solbek mevkiinde oynayan Hasan Ali, milli takımdan davet beklediğini ancak sergilediği bu performansa rağmen çağırılmadığı için şaşırdığını belirtti. Milli takıma davet edilmemesini kafasına takmadığını ifade eden Hasan Ali, “ileride milli takıma çağırılacağımı biliyorum. Milli formayı kaptığımda da uzun bir süre vereceğimi düşünmüyorum. Sonuçta hocalarımızın kararı budur. Saygı duymak gerekir” dedi.

Kayseri’de şampiyonluk yaşamak istiyorum

İstanbul takımlarının transfer listelerinde olan Hasan Ali Kaldırım, Kayserispor’la 2 yıl daha sözleşmesi olduğunu hatırlatan başarılı savunmacı, “Hedefimiz bu sezon şampiyon olmak. Kayserispor’da şampiyonluk yaşamak istiyorum. Sonrasında benim için hayırlısı ne olacaksa o olur. Bu sezon kendimi Kayserispor’a vereceğim” diyerek sözlerini noktaladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları