Web Analytics
Beşiktaş-Kayserispor Maç Sonunda Futbolcularımız Neler Söyledi.
Kayserispor'un 90+6'da yeğiği gol ile sahadan 1-0 mağlup ayrıldığı maçtan sonra Dimitrios Kolovetsios ve Bilal Bayazit açıklamalarda bulundu.

Kolovetsios "Mağlubiyeti Haketmedik"

Kolovetsios "Mağlubiyeti Haketmedik"

Kayserispor'un Yunan savunma oyuncusu Dimitrios Kolovetsios  "Bu maça çok iyi hazırlandık. Çok önemli bir rakip olduğunu biliyorduk. İlk yarı iyi oynadık. Pozisyonlar da vardı. Ancak maçı kaybettik ne yazık ki. Çok iyi bir kamp geçirdik. Oyun stilimize eklemelerde bulunduk. Takımımla gurur duyuyorum. Mağlubiyeti hak etmedik. Daha fazlasını alabilirdik." dedi.

Bilal Bayazıt "Son Dakikada Gol Yemek Acı Bir Şey"

Bilal Bayazıt "Son Dakikada Gol Yemek Acı Bir Şey"

Kayserispor'un 23 yaşındaki kalecisi Bilal Bayazit ise maç sonu yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan daha iyi oynadıklarını ifade etti. Bayazit "Geçen seneden çok şey öğrendim. İnşallah bu sene kale benim olur. İnşallah böyle devam ederim. Son dakikalarda gol yemek acı bir şey ama takımımla gurur duyuyorum. Beşiktaş'tan iyi oynadık. Kırmızı karttan sonra pozisyon bulamadık ama daha iyi oynadık. Hocamız sayesinde bunu devam ettirmeye çalışacağız. Biz bir aileyiz. Skor bizim tarafımızda değildi ama bunu çevireceğiz." dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları