Web Analytics
Bernard Mensah Kayserispor'a Dönüyor.
Sergen Yalçın'ın Mensah'ı kesinlikle Beşiktaş'ta istememesi üzerine, Mensah tekrar Kayserispor'a dönüyor. Transfer opsiyonu Beşiktaş'ta olan Mensah için bu opsiyonu kullanmayacağını açıkladı.

Sezon başında  Kayserispor 1 yıllık anlaşma için 500 Bin Avro kiralama bedeli. aldı. Beşiktaş, eğer Mensah’ın bonservisi almak isterse Kayserispor kulübüne 4,5 Milyon avro ödeme yapacaktı. 

Bir kaç gündür basında yer alan haberlerde Beşiktaş'ın Mensah'ı kadroda istemediğini ve opsiyon hakkını kullanmayacağı yer aldı.

Bu durumda Kayserispor geçen sezon Mensah ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştı. Mesah'ın Kayserispor ile  31.05.2023 tarihine kontratı bulunuyor.

Sözleşme gereği hukuken Mensah Kayserispor'a dönmek zorunda.

Esas sorun Mensah için Kayserispor'un Beşiktaş'tan peşin para alıp almadığı ve aldı ise iadenin nasıl olacağıdır. 

Mensah ile ilgili çıkan haberler aşağıdadır;

Süper Lig’de liderlik koltuğunda oturan, Türkiye Kupası’nda finalist olan Beşiktaş’ta transfer hareketli saatler yaşanıyor. Teknik direktör Sergen Yalçın iki futbolcunun üstünü çizerken, yıldız orta saha oyuncusuyla ilk temas olumlu.

Süper Lig’de zirve yarışında avantaj yakalayan lider Beşiktaş’ta sıcak saatler yaşanıyor. 2 futbolcuyla yollar ayrılacak. Fransa Ligi’nden yıldız oyuncuyla temaslar başladı.

MENSAH’IN OPSİYONU KULLANILMAYACAK

Beşiktaş’ta Dorukhan Toköz sezon sonunda takımdan ayrılacak ve Mensah’ın opsiyonu kullanılmayacak. Ayrıca Atiba’nın da ilerleyen yaşı nedeniyle durumu belirsiz.

AŞAĞIDAKİ HABERLERDE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.

Kayserispor Mensah'ı Beşiktaş'a Kiraladı.

Kayserispor ile Beşiktaş Mensah Transferinde Anlaşmaya vardı.

Bernard Mensah 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları