Web Analytics
Ali Çamlı'dan Onur Bulut açıklaması
Kayserispor Asbaşkanı Ali Çamlı, kadro yapısının yeterli olduğunu ve Süper Lig'deki en iyi 10 takım arasında yer aldıklarını söyledi.

Ali Çamlı'dan Onur Bulut açıklaması

‘Kayserispor’un en büyük şansı, transfer tahtasının kapalı olması demiştim’ ifadeleriyle ne kadar haklı çıktığının üzerine parmak basan Çamlı, “Şu anda çok iyi bir takım var. İlk 5’in içinde olan bir takım var. Lider ile arasında 6 puan fark olan bir takım var. Çok çok iyi bir kadro var. 4 ay önce transfer tahtamız ne olacak deniliyordu, ben de ‘Kayserispor’un en büyük şansı, transfer tahtasının kapalı olması demiştim’ bizim transfere ihtiyacımız yok. Bizim takımımız şu an Türkiye Ligleri’nde en iyi 10 takımından birisi. Ne olacak yani, şimdi transfer yaptık. Oyuncu kenarda bekledi. Kayserispor’un paraları gitti. Ne olacak? Kim karşılayacak bunları?” diye konuştu. 
Transfer gözdesi Onur Bulut’a resmi bir teklifin gelmediğini de sözlerine ekleyen Çamlı, “Onur Bulut için tüm kulüpler birbiriyle yarış içinde. Bize gelen resmi bir teklif yok. Kendi aralarında kavga edecekler, en son bize gelecekler” ifadelerini kullandı. 

Alıntı: https://www.kayserianadoluhaber.com.tr/ali-camli-dan-onur-bulut-aciklamasi/85690/

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://kayserispor.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!