Kayserispor U11 Takımı Şampiyon Oldu.
Kayserispor U11 Takımı Şampiyon Oldu.
Sümer Stadı’nda karşılaştığı rakibi karşısında rahat bir futbol sergileyen Kayserispor, Yusuf Tuna, Talha ve Kemal’in golleriyle sahadan 3-0’lık net bir skorla galip ayrıldı.
Bu galibiyetin ardından 7’de 7 yaparak puanını 21’e yükselten Sarı-kırmızılılar, sezonu zirvede tamamlayarak şampiyonluğunu ilan etti. Kocasinan Şimşekspor ise 15 puanda kaldı ve ligi ikinci tamamladı.
![](https://kayserispor.org/upload/media/entries/2021-03/24/3828-entry-1-1616579692.jpg)
Facebook Yorumları