Kayserispor’un ilk devre sonuna kadar maç programı belli oldu. Buna göre; 15.Hafta 6 Aralık Pazartesi günü Saat: 20:00’de Eskişehirspor’la Kayseri’de 16.Hafta 12 Aralık Pazar günü Saat: 17:00’de Gaziantep’de Gaziantepspor’la. 17.Hafta 18 Aralık Cumartesi günü Saat: 14:00’da Bucaspor ile Kayseri’de mücadele edecek.

Spor Toto Süper Lig 15, 16 ve 17. hafta programları açıklandı 25.11.2010

Spor Toto Süper Lig’in 15, 16 ve 17. hafta programları açıklandı. 3, 4, 5 ve 6 Aralık’ta oynanacak 15. hafta, 10, 11, 12 ve 13 Aralık’ta oynanacak 16. hafta ile 17, 18 ve 19 Aralık’ta oynanacak 17. hafta karşılaşma programları şöyle:

02 ARALIK 2010 PERŞEMBE
UEFA AVRUPA LİGİ GRUP 5.MAÇLAR
CSKA SOFYA
BEŞİKTAŞ
NACIONALEN STADION VASIL
20:00
SPOR TOTO SÜPER LİG 15. HAFTA
03 ARALIK 2010 CUMA
TRABZONSPOR A.Ş.
BUCASPOR
HÜSEYİN AVNİ AKER
20:00
04 ARALIK 2010 CUMARTESİ
MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR
19 MAYIS
14:00
MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR
19 MAYIS
17:00
KASIMPAŞA
GALATASARAY A.Ş.
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
19:00
05 ARALIK 2010 PAZAR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR
Fİ-YAPI İNÖNÜ
14:00
MP ANTALYASPOR
B.Ş. BELEDİYESPOR
MARDAN ANTALYASPOR
19:00
FENERBAHÇE
KDÇ KARABÜKSPOR
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU
19:00
KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
B.Ş. BLD. ATATÜRK
16:00
06 ARALIK 2010 PAZARTESİ
KAYSERİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR
B.Ş. BLD. KADİR HAS
20:00
07 ARALIK 2010 SALI
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
BURSASPOR
GLASGOW RANGERS
BURSA ATATÜRK
21:45
SPOR TOTO SÜPER LİG 16. HAFTA
10 ARALIK 2010 CUMA
ESKİŞEHİRSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATATÜRK
20:00
11 ARALIK 2010 CUMARTESİ
KDÇ KARABÜKSPOR
MP ANTALYASPOR
NECMETTİN ŞEYHOĞLU
13:30
BUCASPOR
MANİSASPOR
ALSANCAK
17:00
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
ALİ SAMİ YEN
19:00
12 ARALIK 2010 PAZAR
GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR
KAMİL OCAK
17:00
B.Ş. BELEDİYESPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
ATATÜRK OLİMPİYAT
16:00
SİVASSPOR
KONYASPOR
4 EYLÜL
14:00
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE
19 MAYIS
19:00
13 ARALIK 2010 PAZARTESİ
BURSASPOR
KASIMPAŞA
ATATÜRK
20:00
15 ARALIK 2010 ÇARŞAMBA
UEFA AVRUPA LİGİ GRUP 6.MAÇLAR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
RAPID WIEN
FİYAPI İNÖNÜ
22.05
SPOR TOTO SÜPER LİG 17. HAFTA
17 ARALIK 2010 CUMA
TRABZONSPOR A.Ş.
KDÇ KARABÜKSPOR
HÜSEYİN AVNİ AKER
20:00
18 ARALIK 2010 CUMARTESİ
GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR
19 MAYIS
16:00
MP ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
MARDAN ANTALYASPOR
17:00
KAYSERİSPOR
BUCASPOR
B.Ş. BLD. KADİR HAS
14:00
FENERBAHÇE
SİVASSPOR
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU
19:00
19 ARALIK 2010 PAZAR
KASIMPAŞA
ESKİŞEHİRSPOR
RECEP TAYYİP ERDOĞAN
17:00
MANİSASPOR
B.Ş. BELEDİYESPOR
19 MAYIS
14:00
KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
B.Ş BLD. ATATÜRK
16:00
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR
Fİ-YAPI İNÖNÜ
19:00

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here