hurma01

Kayseri’de bulunan yerel ve yaygın medya temsilcileri ile bir sohbet toplantısı yapan Genel Menajerimiz Süleyman Hurma; bir Anadolu takımı olarak bütün imkanları kullandıklarını, daha fazlası için şehir olarak kenetlenilmesi gerektiğini söyledi.

Kayseri’ nin spor şehri olmamasına rağmen yönetim olarak ellerinden gelen bütün her şeyi yaptıklarını söyleyen Genel Menajerimiz; insanların Kayserispor ile gurur duymaları gerektiğini söyledi.

Alt yapıda oynayacak olan çocuklar için yer dahi bulamadıklarını söyleyen Genel Menajerimiz; “şimdi bu çocuklara Kayserispor’ un as kadrosunun kaldığı yeri vereceğiz ve onların başına da Barcelona ve Ajax takımlarının sorumlu hocası Gerardus Van Der Lem’ i getirdik.” dedi.

Kulüp olarak bir şey yaparken hiç bir zaman art niyet düşünmediklerini söyleyen Genel Menajerimiz; “birbirimize olan sevgimizi yada sevgisizliğimizi takıma yansıtmamamız gerekir.” dedi.

Futbolun doğası gereği birkaç hatadan dolayı Teknik Direktör değişikliğine gitme döneminin Kayserispor’ da geçtiğini söyleyen Genel Menejerimiz; Galatasaray geriye top oynadığında taraftarın takımını ıslıklamadığını, maçı kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını; Kayseri’de ise tam tersinin olduğunu söyledi. Ardından Genel Menajerimiz Süleyman Hurma, basın mensuplarına yeni tesisleri gezdirdi.BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here