hurma

Hurma, Kayserispor’un bu yıl daha başarılı olacağına inandığını dile getirerek, şöyle devam etti:

“Hem genç oyuncularımızın bir kısmı ciddi tecrübe kazandı. Hem de iyi bir kadro oluşturduk. Kayserispor’a 3 oyuncu daha katılacak. İnşallah Avrupa kupalarına katılan, Türkiye’de ligi çok zorlayan, seyredilmesi çok keyif veren bir takım olacağız. Transfer çalışmalarımızda bu arada devam ediyor. Ancak şuan bazı görüşmelerimiz devam ediyor. Takımımıza yeni oyuncuları katmamız an meselesi.”

Transferde başarılı olmak istediklerini ifade eden Hurma; “Çok önemli ve çok özel oyuncularla görüşüyoruz. Görüştüğümüz bu oyuncular bize de gelebilir, Fiorentina’ya da, Napoli’ye de gidebilir. Yani o kalitede ve güçte oyuncularla görüşüyoruz. İnşallah transferde başarılı oluruz. Türkiye’de transfer yapmak mümkün değil. Ülke olarak geçmişten kalma problemlerimizden dolayı bir takım dezavantajlarımız var. Umut ediyorum bu son dönemde yaptığımız işlerle de ülkenin imajına katkı sağlamış oluruz.”

Yabancı oyuncu transferindeki en büyük sorunun ödenmeyen paralar olduğunu savunan Hurma, bu nedenle yaancı oyuncuların Türkiye’ye gelmek istemediklerini öne sürdü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here