10 yıl boyunca Genel Menajer Süleyman Hurma ile çalışan Recep Mamur, Hurma’nın Trabzonspor ile anlaşmasından sonra Sportif Direktör olarak göreve gelen Seyit İçgül ile yollarını ayıracak. günler öncesinden “Ben göreve gelirsem Seyit İçgül ile çalışmam” diyen Mamur, yarın yapılacak Genel Kurul sonrasında Seyit İçgül ile yollarını ayırmak için hamlesini yapacak.

bolukbasi
Mamur, Kayserispor’un eski futbolcusu ve takım kaptanı olan Bülent Bölükbaşı’nı göreve getirecek. 2004-2005, 2005-2006 ve 2006-2007 sezonlarında Kayserispor’da futbol oynayan, takım kaptanlığı yapan, 78 maçta 13 gol atan Bülent Bölükbaşı ile görüşme yapıldı ve prensipte anlaşıldı. Bülent Bölükbaşı da, görüşme yapıldığını doğrulayarak, “İkinci evim gibi gördüğüm Kayseri’de görev alacak olmam beni gururlandırıyor ve heyecanlandırıyor” dedi. Bölükbaşı’nın Genel Kurul sonrasında Kayseri’ye gelmesi ve hafta sonu itibariyle göreve başlaması bekleniyor.

 

9 Mayıs 2014 tarihinde sitemize vermiş olduğu röportajda; Bülent Bölükbaşı Bir Gün Kayserispor’a Tekrar Geleceğim demişti.

Bizde hoş geldin Büyük Kaptan diyoruz..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here