27.hafta Maçı 29 Mart 2010 Pazartesi Günü Oynanacak Kayserispor-Trabzonspor Maçının bildiğiniz gibi Pazartesi Günü akşam oynanacak.
Bu maçın bu tarihte oynanmasına kim veya kimler hangi mantıkla bu günü seçtiler?.
Daha önce Kayseride oynanan Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe Maçlarına Taraftar Yeteri Kadar İlgi Göstermesede takımlarını desteklemeye geldiler.
Bu maçlarr Cumartesi,Pazar günlerine denk geldi.
29 Mart Pazartesi Günü Kayseride bir başka etkinlik daha var.
transfer-futbol
Kadir Has Kongre Merkezinde Yapılacak Milli Piyango Özel Çekilişine başta Çoşkun Sabah Olmak Üzere Eski Dostlar ( Hurşid Yenigün, Semiha Yankı,İskender Doğan)ve Çiğdem Tunç katılacak.
Bu etkinlik için Kayseri’de maç günü saatinde giriş ücretsiz olacak.
Ben Kayserispor Taraftarı olarak Kombine Kartım Olması Nedeniyle Maça Gideceğim Çünkü Kayserisporun bu aralar fazlasıyla desteğe ihtiyaçı var.
Kombine kartım olmasaydı belkide ikilemde kalacaktım ve Milli Piyango Çekilliş Etkinliğine gidecektim.
Bunu gören yetkililerden Sayın Mehmet Özhaseki ve Kayserispor Yönetiminden Kayserispor-Trabzonspor Maçının Cuma veya Cumartesi oynanması için TFF başvurmalarını İstiyorum.
Kayserispor-Trabzonspor Maçı Pazartesi günü oynanırsa büyük bir ihtimalle boş Tribünlere Oynanacak.
Belkide taraftarların bir çoğu Milli Piyango Çekilişi Etkinliğini tercih edecek.
Kayserispor’a yeterince destek veremeyeceğiz….Onursal Başkanımız Mehmet Özhaseki ve Kayseri Yönetimi bunu göz önünde Bulundurarak maçın gününü Değiştirilmesi için gerekeni yapsın veya pazartesi günü oynanacaksa taraftarı maça çekecek çeşitli hediyeler dağıtsınlar(Kayserispor Bayrağı,Forma,Atkı….vs..
Her şeye rağmen Kayserispor’u desteklemeye devam etmeliyiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here