Ticketturk Yetkililerinden Kayserispor-Bursaspor maçı biletleri içinsitemize açıklama geldi…
Açıklama;

 

"Sayın Ayhan Baynal,
Kayserispor.org web sitenizde şirketimiz hakkında vermiş olduğunuz haberin bazı bölümleri gerçeği yansıtmamaktadır.
Aşağıda bilgiler doğrultusunda haberinizin düzeltilmesini rica ederiz.
 
Ø  Kayseri Kadir Has Stadyumu bilet kapaistesi  TFF’de de mevcut olduğu gibi 28.679 adettir.
Ø  1.181 adet Loca, 241 adet Protokol koltuğu yukarıda belirtilen kapasiteye dahildir.
Ø  Misafir takım Bursaspor’a 1.835 bilet ayrılmıştır. Polis güvenlik şeridi için ayrılan koltuklar ile birlikte yaklaşık 3.000 koltuk satılamamaktadır.
Ø  Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda genel bilinenin aksine yaklaşık 24.000 adet satılabilir bilet kapasitesi mevcuttur.
Ø  Satın alınan kombine kartları düştüğümüzde bu rakam 20.000 dolaylarına düşmektedir.
 
Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda görebileceğiniz üzere, dün saat 12:00de web sitemizde belirttiğimiz gibi, 20.000 adet koltuğun bilet satışına tüm satış kanallarımızdan başlanmıştır. Maçın önemi ve maç bilet fiyatlarının düşüklüğü sebebi ile bilet satışlarımız rekor seviyede bir hızla yaklaşık 3 saat içerisinde tükenmiştir.
 
Satış noktalarımızda satılmak üzere basılan biletlerin bir kısmının satışı yaşanan izdihamdan dolayı Kayseri polisinin uyarıları nedeni ile  durdurulmuştur. Şirketimizin elinde kalan son biletler bu gün saat 11:00 de Kayseri satış noktalarımızdan satılmaya başlanmıştır. Şu an itibari ilede satış noktalarımızdaki kalan biletler bitmek üzeredir.
 
Bu konudaki bütün bilgiler taraftarlara web sitemizden ilan edilmiştir. Haberinizde kullanmış olduğunuz ekran görüntüsü kısmi bir ekran görüntüsü olup yanıltıcı bilgiler içermektedir. Bu konudaki yapılan gerekli açıklamalar kestiğiniz kısmın altında yer almaktadır.
“Biletler tükendi” ibaresi ise, sistemsel olarak satılabilecek bilet kalmadığı durumda otomatik olarak sistemin verdiği bir uyarıdır.
 
Biletlerin karaborsada satılamaması için kişi başına en fazla 5 bilet uygulaması yapılmıştır ve kimlik kontrollü olarak teslim edilmektedir. Takdir edersinizki dünyanın her yerinde olduğu gibi kötü niyetli kişiler bu biletleri bir şekilde satın alıp karaborsada haksız kazanç elde etme çabası içindedir. Biletlerin karaborsaya düşmemesi konusundaki temennilerinize Ticketturk ailesi olarak katılıyoruz.
 
Ticketturk 4 seneyi aşkın süredir, Kayserispor ve Kayseri Erciyesspor taraftarına en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
 
Bu açıklamalar doğrultusunda web sitenizdeki haberinizi düzeltmenizi rica ederiz.
 
Saygılarımızla.
 
——————————
Halil Çankaroğlu
Ticketturk
Sistem Yöneticisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here