istanbul-kupa

Seviyorum ben bu takımı.

Hatta çocukluktan beri bende aşktır bu. Memleketimin takımı yetmez mi?. Belki süper ligde şampiyonluğa oynayamadık. Bazen yendik bazen yenildik. Ama hep bizim başımız dikti. Yeri geldi üzüldük yeri geldi sevindik ama 3 büyüklere karsı hep dimdik durduk. Haksızlığa belki de hep biz uğradığımız için hiç bir zaman 3 büyüklere gönül vermedi bu yürek. Vermediği gibi hep göğüs gerdi. 3 büyüklerden biri şampiyon olmuş bize ne. Kupayı kaldırmış müzesine götürmüş bize ne. Kadir Has’ta KAYSERISPOR’um sahaya çıkarken göğsümü gerip , işte bu benim şehrimin takımı işte bu bizim takım diyebiliyorum ya o bana yeter.

Seviyorum ben bu takımı, Karşılıksız , Çıkarsız. Onla mutlu olup onla seviniyorum. KAYSERİSPOR un adı nerde anılıyorsa kulak dikiyorum. İyi bir şeyler deniliyorsa mutlu olup seviniyorum. Hangi takımı tutuyorsun diye sormasın kimse istiyorum. Soran oldu mu garibime gidiyor çünkü. Kayseri’de KAYSERİ’li olarak KAYSERISPOR’dan başka takım tutmakta neyin nesi diyorum.

Seviyorum ben bu takımı. Tabiî ki son 7 yılda yapılan başarılardan daha fazlası yapılsın istiyorum. Yakışır KAYSERİSPOR’uma. Yakısır KAYSERİ’me diyorum.. Trabzon’dan Bursa’dan neyimiz eksik. Hatta fazlamız var ki, Biz Atatürk stadında Kadir Has’ta hangi takıma diz çöktürmedik ki. Kimleri yenmedik ki. AZ ALKMAR’ la PSG ile başa başa dişe diş oynamadık mı.. Neden fazlası olmasın diyorum.. inanmak Başarmanın yarısı değil mi.. Her baba evladının doktor olmasını istemiz mi? evladı doktor çıkmadıysa evladını bir kenara bırakıp başkasının doktor çıkan evladını kendi evladını sever gibi sevebilir mi hiç?. Öyleyse neden bu 3 büyük sevdası?

Seviyorum ben bu takımı .. İstiyorum ki Kayseri’de futbolla ilgilenen herkes Kayserispor’u sevsin. Birlik olalım kol kola girelim. Bir yerde spor konuşuluyorsa, Konu Kayserispor olsun istiyorum. Devre arasında futbolcularımızı ayartanları gördük. Kupa maçında düdüğünü çalamayan hakemleri gördük. Neden şehrimin takımının hakkı yeniyor ki?, Nedeni belli, birlik olamıyoruz ki, Kadir Has’ı hınca hınç dolduramıyoruz. Şehrin her tarafında takımımızın bayrakları asılsın. Kadir Has Stadı her hafta dolsun. Eskisi gibi Meksika dalgası yapalım. Bize yakışan bu değil mi?.

Lütfen hepimiz sevelim bu takımı. Hiçbir zaman yalnız bırakıp 3 büyüklere yem etmeyelim.

Seviyorum ben bu takımı be, Ya siz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here