mamur

Değerli Kayserisporlular;

05.10.2013 tarihi itibariyle olağanüstü Genel Kurul kararı alarak; onurla taşıdığım Kayserispor Başkanlığı görevini, üzülerek, bırakıyorum.

Sevgili Kayserisporlular;

Bilmenizi isterim ki; bu kararımın, takımın aldığı sonuçlarla ilgisi yok…

Sizin de bildiğiniz gibi; sahip olduğumuz takım kadrosu, bu lig standartlarının çok üzerindedir.

Ancak; en değerli 6 oyuncumuz sezon başından beri sakat…

Gayet tabii ki; oyuncularımız düzelip, sizleri mutlu edecek sonuçları alacaktır.

Değerli Kayserisporlular;

Kulübümüz tesisleri; idari ve mali yapısı, kadro kalitesiyle Anadolu’nun en prestijli takımı olmuştur.

Daha 2 ay önce, oyuncularımızın birkaçına gelen resmi teklif; 20.000.000-EURO’nun üzerindedir… Bu parayı, hiç düşünmeden; sizlere, iyi bir takım izletme adına reddettik.

Geçen sezon, ligi 5. bitirmiş kadromuz, 3 yıldır göğüs reklamı alamamıştır. Kombine kartı sayısı açıklanamayacak kadar az, localarımız şehrimiz tarafından keyfe keder kullanılma arzusundadır. İlk 500’de ve 2. 500’de onlarca firması bulunan Kayseri şehri; kendi adını taşıyan takıma reklam verme cömertliğinden kaçmanın yüz çeşit yolunu bulmuştur.

Kupa kazanmış, Avrupa Kupaları’na katılmış, tüm milli takımlara oyuncu vermiş Kayserispor’un; hiçbir hamlesine katkı sağlamayanların tavrı; tribünlerin de boşalmasına, ortaya çıkan hiçbir sonuçtan memnun olunmamasına neden olmuştur.

Ben ve yönetici arkadaşlarım; ülkemizde örnek gösterilen, UEFA ve FIFA yetkililerinin teşekkürler yağdırdığı Kayserispor’un; hiç kimseyi memnun edememesini, içimize sindiremedik.

Kayserispor’a hiçbir şey vermeden (sevgi dahil), çok şey istenmesini de anlayamamanın üzüntüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum…

Değerli Kayserisporlular;

Ömrünün önemli bir kısmını Kayserispor’la geçirmiş birisi olarak; sizlere veda etmenin tarifsiz üzüntüsünü yaşamama rağmen; sizlere bıraktığımız olağanüstü Kayserispor mirası vardır…

Bu miras; yeni gelecek ve yalnızlaştırılmayacak yönetimlerle, sizlere şampiyonluklar yaşatacak kadar güçlüdür…

Hepinize hakkımı helal ediyor; sizlerden de haklarınızı helal etmenizi diliyorum…

Saygılarımla,

Recep MAMUR

BAŞKAN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here