STAT: Sümer Stadı 2 No.lu Saha

HAKEMLER: İlyas Emektar *** Ali Etlikçi *** M.Gökhan Düz*** 4. HAKEM: Osman Susamış (Kayseri Bölgesi )

KAYSERİSPOR PAF: Arif ** Hasan ** Rafet ** İsmail *** Mehmet Bezircioğlu *** R.Emre *** Fethi ** Resul Özgen ** (Dk. 60 Hakan **) Burak ** Armağan Kuş ** (Dk. 70 Anıl *) Yusuf ** (Dk. 79 Tolga *)

ANKARAGÜCÜ PAF: Anıl ** Eren ** Ümit ** Arda *** Burak ** ( Dk. 60 Kaan **) M.Osman ** (Dk. 55 Hakan) Serkan ** Mehmet ** Çağrı *** Aybars *** Yener **

GOLLER: Yusuf dk. 8, Burak dk. 89 ( Kayserispor PAF ), Çağrı dk. 40 ve 80 (Ankaragücü PAF )

PAF Ligi’nin son sırasını kendine mesken edinen Kayserispor, mutlak galibiyet ve 3 puan parolasıyla çıktığı maçta Ankaragücü engelini de aşamadı ve 2-2 berabere kalarak 1 puana razı oldu.

Hızlı bir başlangıç yaptığı maçın 8. dakikasında Yusuf’un kaydettiği golle 1-0 öne geçen Kayserispor PAF, 40. dakikada günün başarılı ismi  Çağrı’nın golünü engelleyemeyince ilk yarı 1-1 bitti.

İkinci yarının büyük bölümünde temsilcimizKayserispor’un baskılı oyunu vardı. Ancak, rakip takım da kontrataklarla kalemiz için tehlikeli oldu. “Atamayan yer “ misali ; 80. dakikada ani gelişen bir atakta   Ankaragücülü  Çağrı skoru 2-1 yapan golü attı. Ancak, temsilcimiz buna rağmen oyun disiplininden kopmadan mücadelesini sürdürdü.

Bu büyük baskı sonucunda Kayserispor maçın 86. dakikasında Burak’ın attığı gol ile eşitliği sağladı : 2-2

Sonuçta PAF Ligi temsilcimiz sahadan hak ettiği puanları alamadan ayrıldı. Bunda , birbirinden net gollük pozisyonlarda rakip kalenin çerçevesini bulmakta hayli zorlanan forvet oyuncuları önemli bir rol oynadı. Burak, Yusuf ve Fethi çok sayıda pozisyondan eli boş dönünce maçın sonucu da beraberlik olarak ortaya çıktı.

(Haber- Foto : Bekir DEMİRAĞ

Kayseri Tempo Gazetesi )

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here