mutlu-topcu

Kayseri Anadolu Haber Gazetesinde çıkan haberde; Mutlu Topçu; Kayserispor’da çalışmak onurdur ifadesini kullandı.

Mutlu Topçu, ‘Kayserispor bana büyük bir fırsat verdi. Buna en iyi yanıtı sahada vereceğiz. Şampiyon olup lige geri döneceğiz’ dedi.

KAYSERİSPOR’DA ÇALIŞMAK ONURDUR

Kayserispor’un yeni sezon için takımı emanet ettiği Mutlu Topçu, imzanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi. 2005 yılında Ertuğrul Sağlam’la birlikte Kayseri’de 2007’ye kadar iki yıl görev yaptıklarını belirten Mutlu Topçu, “Kayseri’yi ve Kayserispor’u yakından bilen biriyim. Daha önce de Ertuğrul Sağlam’la birlikte bize güvenip takımı emanet etmişlerdi. Çok şükür biz de bize olan güveni boşa çıkarmamıştık.

Şimdi bana birinci adam olarak güvenip takımı teslim ettiler. Sorumluluğum daha da arttı. Bunun için çok çalışıp, en iyi yanıtı sahada vereceğiz. Burada çalışmak bir onurdur. Kayserispor’da görev yapmak herkese nasip olmaz. Bunu iyi biliyorum”

SÜPER LİGE DÖNECEĞİZ

Mutlu Topçu, “Kayserispor son yıllarda hep genç teknik adamlara sahip çıkan, onlara fırsat veren bir kulüp. Ertuğrul Sağlam, Tolunay Kafkas, Shota Arveladze bu kulüpte başarılı olup yollarına başka kulüplerde devam ediyorlar.

Bana takımı teslim eden Kayserispor Yönetimi’ne, Başkan Recep Mamur’a, Genel Menajer Süleyman Hurma’ya ayrıca bu konuda anlayış gösterip gitmeme onay veren Eskişehir Kulübü’ne, yıllardır birlikte kader birliği yaptığım Ertuğrul Sağlam ve Öztürk Tanrıbilir’e teşekkür ediyorum. Kayserispor’un yeri PTT 1.Lig değil. Kayserispor büyük bir camia ve layık olduğu yer Süper Lig’dir. Ayrılık kısa olacak. Seneye geri döneceğiz”

Kaynak: Kayseri Anadolu Haber

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here