Kayseri Kıranardı tesislerinde gerçekleşen toplantıya, Kayseri Valisi Süleman Kamçı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İlçe Belediye Başkanları, Kayserispor Başkan Adayı Erol Bedir ve iş adamları katıldı.

Sarı- kırmızılı takıma maddi olarak destek sağlamak amacıyla bir araya gelen şehrin önde gelen isimleri destek taahhüdünde bulunarak takımın zor durumdan kurtulması için ellerinde gelen gayreti göstereceğini sarf ettiler.

Kayseri Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik “İş alemi temsilcilerimizle Kıranardı’ndaki tesislerimizde akşam yemeğinde bir araya geldik. Valimiz Süleyman Kamçı, Kocasinan, Melikgazi ve Talas Belediye Başkanlarımız, Emniyet Müdürümüz İbrahim Kulular ve Kayserispor kongresine kadar dışardan yönetim desteği veren Başkan Adayı Doktor Erol Bedir’in de katıldığı toplantımızın ana gündemi Kayserispor’du. Hepimizin ortak kanaati tüm Kayseri nin Kayserispor’a sahip çıkması ve yasalar çerçevesinde tüm kişi ve kurumların ellerinden gelen her türlü desteği vermesi gerektiği gerçeğinin vurgulanması oldu. Kayserispor için destek taahhüdünde bulunan iş alemi temsilcilerine, oda ve borsa başkanlarına, Osb başkanlarına, SİAD’ların başkanlarına şehriniz adına teşekkür ediyorum.” ifadesini kullandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here