İkinci yarıda bulduğu golle deplasmandan puanla dönmenin sevincini yaşayan Kayseri Erciyessporun Teknik Direktörü Mustafa Altındağ, geçen hafta Daranel önünde farklı bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.
Konya’ya bunun telafisini yapmak ve kazanmak için geldiklerini ifade eden Altındağ; “Konyaspor’un gücünü bilerek geldik. Nasıl bir futbol oynayacağımızın etüdünü iyi yapmıştık. Gol yemeden ilk yarıda gol atmayı düşündük ve ilk dakikalarda da bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. Birde firikikten gol yedik. İkinci yarıya da aynı düşünceler içinde çıktık. İstediğimiz golü bulduk ve zaman zaman gol fırsatları yakaladık. Konyaspor’da yakaladığı pozisyonları değerlendiremedi ve sahadan birer puanla ayrıldık. Konyaspor’a bundan sonraki açlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Erciyesspor’un kaptanı Kemal Dulda ise mücadele anlamında taraftarlara iyi bir maç izlettiklerini söyledi. Her iki tarafında net pozisyonlardan yararlanamadığını belirten Dulda, Konyaspor’a önümüzdeki haftalarda başarılar diledi.

 

Kaynak: http://www.merhabahaber.com/haber.php?id=12514

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here