Kayserispor Kaptanı Mehmet Topuz’un BJK ile anlaştığı yönünde önemli haberler yayılmaya başladı.
Kısa bir süre sonra Lig TV’de Transferin kesinleştiği yönünde Topuz’un cevabı geldi.

İnternet sitelerindeki habere göre Antalya’da Mehmet Topuz’la buluşan Başkan Yıldırım Demirören yıldız futboluyla görüştü ve ikna ettiği yazdı. 

Beşiktaş resmi inter sitesinde de;
"Kulübümüz, Kayserispor’un milli futbolcusu Mehmet Topuz için görüşmelere başlamıştır. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret Aş., Mehmet Topuz’la görüşmelere başlandığını İMKB’ye bildirmiştir."
açıklaması yer aldı.

Kayserispor kulübünden ise her hangi bir açıklama gelmedi.

Not: Transferin gerçekleşmesi için BJK’nın Kayserispor ile anlaşması gerekiyor. Yani transferde son kararı verecek merci "KAYSERİSPOR YÖNETİM KURULU" .

Mehmet Topuz’un bu transferden 1.6 Milyon Euro alacağı şeklinde duyumlar aldım.

Mehmet Topuz Lig TV’de transferini doğruladı
"10 gündür Fenerbahçe ile görüşmelerim sürüyordu ancak Beşiktaş kulübünün teklifini daha cazip ve samimi bulduğum için Beşiktaşlı da olduğum için bu teklifi kabul ettim. Beni buralara getiren Kayserispor Kulübü’ne ve Başkanım Recep Mamur’a teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun. Fenerbahçe benim menajerlerimle görüşmüştü. Onlara da çok teşekkür ediyorum benimle ilgilendikleri için. 3 sene için anlaştım Beşiktaş’la. Şu an Beşiktaşlı yöneticilerle beraber yemekteyiz. Herkese hayırlı olsun" 

Mehmet Topuz  "Bundan Sonrası Başkanlara Kaldı"

Öte yandan gecenin ilerleyen saatlerinde NTV SPOR kanalına telefonla bağlanan Mehmet Topuz, "Ailece Beşiktaşlıyız. Ben Beşiktaş’la anlaştım. Süleyman Hurma ve Mustafa Denizli ile de telefonda görüştüm. Mustafa Hoca memnuniyetini belirtti. Bundan sonrası Recep Mamur ve Yıldırım Demirören başkanlara kalmış durumda" dedi. 

NTV SPOR video haberi Mehmet Topuz ve Menajerinin CANLI Telefon Bağlantısı 

http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=585858585858455858532975727765305364303358735865305364303330738665243681544772
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here