Kayserispor Kulübü Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kanaltürk’e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Hakkımızı yiyecek her hakemle gerektiği şekilde mücadele etmesini biliriz. Önceki yıllarda Fenerbahçe maçında İstanbul’da birisi (Hakan Sivriservi) bizimle uğraştı. Aleni haksızlık yaptı. Allaha şükür onun düdüğünü, formasını duvara astırdık. Bu çirkinlikler devam ederse, formasını ve düdüğünü duvara astıracağımız çok adam çıkar."

"Bir pozisyonda ofsayt yok, bayrak kalkıyor. Makukula’yı defalarca televizyonda seyrettim. Oyuncuyu çeke çeke yere yatırıyorlar, penaltı verilmiyor. Ben böyle rezillik görmedim. Sonra Keita efendi bir artistik numarayla kendini üç metre fırlatıyor. Faul veriliyor. İkinci yarıda oyuncumuz atılıyor."

"Hakemin burada yapacağı tek şey vardı. Topu eline alıp kalenin içine bırakacaktı ve golü verecekti. Oyunu da bitirecekti. Terbiyesizlik bu. Üç büyüklerin başındaki bazı adamların dilleri çok keskin olabilir. Gazetelerde, istedikleri başlıkları attırabilirler. Ama bizim de başka güçlerimiz var. Ayaklarını denk alsınlar." dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here