Kayserispor ile K.Erciyesspor arasında oynanan hazırlık maçında bir gurup taraftarın sahaya girmesi ve ardından yaşanan olaylar Onursal Başkan Mehmet Özhaseki’yi kızdırdı.
Kadir Has Stadı’nda yaşanan olaylar sonrası açıklamalarda bulunan Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, bazı kendini bilmez kişilerin Kayseri’yi karalamak için ellerinden geleni yaptığını ancak bu kişilere kesinlikle taviz vermeyeceklerini söyledi. Bu taraftarların peşini kesinlikle bırakmayacaklarını söyleyen Özhaseki, gerekli tedbirlerin artırılacağını ve bu kişilerin arkasındakileri ortaya çıkaracaklarını belirtti.
Kadir Has Stadı’nda yaşanan olaylar karşısında çok üzüldüğünü belirten Özhaseki, “ iki kulübün kardeşçe mücadelesine leke sürmeye çalışan bu kişilerin kimler tarafından desteklendiğini ortaya çıkaracağız. Bu şehrin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok. Ne yaptığını bilmez bu gurubun arkasında her kim varsa eninde sonunda karşıma çıkacaktır. Bundan sonra güvenlik açısından da bazı önlemler alacağız” diye konuştu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here