Lig TV’de Yayınlanan Maraton Programında İstanbul BB-Kayserispor Maç Yorumu

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR – KAYSERİSPOR

MAÇIN ADAMI: ALİ TURAN

ŞANSAL BÜYÜKA: Ali Turan Kayseri’nin kalecisi ve savunmasıyla birlikte ligin en az gol yiyen takımlarından biri..

ERMAN TOROĞLU: Maçtan çok keyif aldım. Büyükşehir Belediyespor’un artık seyircisi de var hocam. 20 kişiler ama bayağı da büyük yazmışlar. Bu statta futbol oynayan oyunculara helal olsun. Büyükşehir Belediyespor’un hedefi şampiyon olmak değil zaten. Bir ara İstanbulspor olayları vardı ama ne oldu bilmiyorum. Makukula’nın golü müthişti hocam. Bu kadar fizikli olmasına rağmen bu kadar teknik olması çok garip. Kayserispor taç atışlarını çok olumlu kullanıyor hocam. Taç atışlarının bir avantajı var elle atıldığı için ofsayt yok. Bu çok büyük bir avantaj hocam. Taç atışları maç içerisinde yüzde yüz avantajdır. Kayserispor’un ilk yarıyı lider bitirme ihtimali var. Kayserispor çok zor gol yiyor. Bu bir avantaj.

ŞANSAL BÜYÜKA: Ben Cangele’yi çözmekte zorlanıyorum hocam.

ERMAN TOROĞLU: Faydalı mı zararlı mı belli değil.

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam Barbosa’nın hareketine ben taktım.

ERMAN TOROĞLU: Bu ayıptır hocam. Bunu yapıyorsan insanlıkla ilişkili bir şeydir hocam. Kırmızı kart tamamen haklı.

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam Cangele’yle ilgili ne düşünüyorsun bu arada?

ERMAN TOROĞLU: Cangele bence her takıma lazım hocam. Burada ofsayt da olabilir hocam. Kayserili oyuncu burada topa dokunduysa ofsayttır hocam. Buradan tam göremiyoruz ama gözüken ofsayt. Cangele topu önüne alıyor rakibi de arkasına alıyor. Tam bir cinlik örneği hocam.

Not: Kayserispor’un 2.golünün kesinlikle ofsayt olmadığını belirtti. Furkan’ın topa müdahale etmediğini, eğer etse idi Cangele ofsayt olağını belirtti.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here