2016 / 2017 sezonu 2. Yarı(1. Yarıdan kalan son maç ) olan Medipol Başakşehir maçı öncesi takım hakkındaki son durum şöyledir;

1.İlk yarı kadroda olan Prejuce Nguime NAKOULMA ve Srdan MIJAILOVIC 2016 yıl sonu itibariyle sözleşmelerini tek taraflı fesih etmiş ve yeni görüşme imkanı olmadan ülkelerine dönmüşlerdir.

2.İlk yarı kadromuzda bulunan Samba SOW, Alain TRAORE Afrika Kupası nedeniyle milli takımlarında olmakta olup 5 Şubat 2017’de dönmeleri beklenmektedir.

3.Jean Armel KANABIYIK 3 gün önce, Welliton Soares MORAIS bugün itibariyle takıma katılmış; ancak ikisi de antrenman eksiği nedeniyle bu maçta oynayacak durumda değillerdir.

4.Deniz TÜRÜÇ 4 sarı kart cezalısı olması, Devlet KARATAŞ sakatlığı, Larrys Destin MABİALA’nın sakatlıktan yeni çıkması nedeniyle kendilerinden bu maç istifade edilemeyecektir.

Yeni transferlerimiz ise bürokratik nedenler, lisans işlemleri ve takımla çalışmaları tam olmamasından dolayı, büyük oranda Akhisar Belediyespor maçına, tamamı da Fenerbahçe ile oynayacağımız lig maçına hazır olacaklardır.

ANCAK,

Buna rağmen, sakat ve cezalıların durumları 1-2 hafta içerisinde düzelecek olup, yaptığımız ve yapacağımız takviyelerle Süper Lig’de ses getiren ve bizi arzuladığımız yere taşıyacak olan takımı oluşturacağımıza inancımız tamdır.

Şehir yöneticilerimiz ve sevgili taraftarlarımızın halen göstermekte oldukları destek sürdüğü müddetçe her türlü zorluğa göğüs gerebiliriz.

Saygılarımızla,

Kayserispor Kulübü Derneği

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here