Kayserispor Başkanı Erol Bedir

“ZAFER’e 3 Gün Var”

2017-18 futbol sezonu ilk 12 maçında almış olduğu;6 galibiyet,4 beraberlik ve 2 mağlubiyetle 22 puan toplayarak lig 4.sü durumunda olan KAYSERİSPORumuz 27 Kasım Pazartesi günü saat 20.00 de Kadir Has stadında 13.müsabakasına çıkacak ve şampiyonluk adayı BAŞAKŞEHİR ile karşılaşacaktır.

Rakip takımın kadro kalitesi ,istikrarı ve aldığı başarılı sonuçlar herkes tarafından bilinip,takdir edilmekle birlikte;

Bu sezon,özellikle kendi sahamızda  25-30.000 taraftarımızla bütünleşen KAYSERiSPORumuzun neler yapabileceğini de,başta yönetim,teknik heyet ve futbolcularımızla beraber büyük taraftarımız bilmekte ve bu mücadeleden de zaferle çıkacağına inanmaktadır.

Masada yönetim.sahada takım,tirübünde ise muhteşem taraftarımızla KAYSERİSPOR,kendilerine dua ve moral desteğini esirgemeyen şehri yönetenler ve değerli hemşehrilerimizin de katkıları sonucu Pazartesi  maç bitiminde şehrimizde bir bayram havası yaşayacağımıza biz inanıyoruz.Herkes inansın.ZAFER İNANANLARINDIR!!

Bu inanç ve kazanma azmiyle çıkacağımız Başakşehir maçına şehrimizden büyük ilgi bulunmakta olup,her kişi veya kuruluş bu başarı için katkı vermeye çalışmaktadır.Bu gayeye matuf olmak üzere;Kayseri Organize Sanayi Bölge başkanlığımız;havaların da biraz soğuk olabileceğini hesap ederek 10.000 adet boyunluk-bere yaptırmış olup,Başakşehir maçına gelecek (localar ve protokol hariç )          ilk 10.000 taraftarımıza stadda dağıtılacaktır.Bu vesile ile Kayseri Organize Sanayi Bölge başkanı ve yönetimine teşekkür ediyoruz.

Bu ve benzeri desteklerin maddi boyutundan ziyade;sahiplenme, aidiyet hissetme ,bizlerle birlikte taraftar ve takımı motive etme fonksiyonu daha ön planda olup diğer kişi ve kurumları da bu tip değişik desteklere davet ediyoruz.

Bu vesile ile,bütün hemşerilerimizi ve şehrin tüm dinamiklerini pazartesi akşamı maça davet ediyoruz.BÜYÜK TARAFTARIMIZIN;90 dakika boyunca sürecek olan  küfürsüz ve hakaret içermeyen desteği ile Başakşehir’i yeneceğimize ve Türkiye gündemine oturacağımıza inancımız tamdır.

Sevgi ve Saygılarımla….

Dr.Erol BEDİR
KAYSERİSPOR BAŞKANI

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here